Závod: PŘILBA MORAVY 2013
Vysledkový servis
Upravit Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | František SISR | CCC SPRANDI POLKOWICE | |
5 | Jan KRAUS | TEAM DUKLA PRAHA | |
7 | Daniel TUREK | Israel Cycling Academy | |
9 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
10 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
13 | Ondřej VENDOLSKÝ | FAVORIT RACING | |
14 | Michael KUKRLE | ELKOV AUTHOR cycling team | |
16 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
17 | Denis RUGOVAC | FAVORIT RACING | |
21 | René JAURIS | FAVORIT RACING | |
22 | Dominik NEUMAN | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
23 | Dominik CHLUPÁČ | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
27 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
29 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
| - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
| Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
Výsledky v kategorii Junior
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | Jiří FANTA | ASO DUKLA BRNO | |
6 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
7 | Michal KOHOUT | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | Adam SEKANINA | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
12 | Jiří JANOŠEK | ASO DUKLA BRNO | |
13 | Šimon ADÁMEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
15 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
18 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
19 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
20 | - - - | BIKE TEAM UNIČOV z.s. | |
21 | Pavel GRUBER | CK Příbram - Fany GASTRO | |
| - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
| - - - | VELOSERVIS TEAM | |
Výsledky v kategorii KADETI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Martin ČECHMAN | ASO DUKLA BRNO | |
2 | Tomáš ČAPEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
4 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
5 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
7 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
9 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
10 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
12 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
14 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
15 | Sára KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
16 | Jakub KŘIKAVA | AC SPARTA PRAHA | |
20 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
21 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
22 | - - - | APACHE LOKO TRUTNOV | |
23 | Ema KAŇKOVSKÁ | ASO DUKLA BRNO | |
25 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
| - - - | TEAM LOUNY | |
| - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
| - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
| - - - | DUKLA PRAHA | |
| - - - | DUKLA PRAHA | |
| Klára TICHÁČKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
Výsledky v kategorii ŽÁCI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
2 | Daniel BABOR | PARDUS TUFO Prostějov | |
5 | Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
10 | Petr KELEMEN | DUKLA PRAHA | |
11 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
13 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
16 | Marek DOLNÍČEK | PARDUS TUFO Prostějov | |
17 | - - - | TJ DUKLA BRNO | |
| Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
| Milan KABRHEL | TEAM DUKLA PRAHA | |
| - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| Daniel RYBÍN | TJ FAVORIT BRNO | |
|
Závodník | UCI ID | Oddíl |
---|
David SOJKA | 10008950858 | BIKROSCLUB ŘEPY |
- - - | 10006800488 | PUSKINAK.CZ |
- - - | 10007522938 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |