Závod: Přebory SCM

  
StavVýsledky
NázevPřebory SCM
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY A JUNIORKY
ŽÁCI A ŽÁKYNĚ
Datum startu9.11.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice25-10-13-21-26-19propozice_file1109-scm-motol.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-11-13-12-23-33Kopie_-_V131109_SCM.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
5Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
8Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
9Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PROFI SPORT CHEB 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -DUKLA PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -PROFI SPORT CHEB 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -DUKLA PRAHA 
14Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
15Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
15Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -PROFI SPORT CHEB 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY A JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI A ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
12Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
13Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013675566CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
- - -10014216948KOVO PRAHA