Závod: Mistrovství republiky - časovka dvojic, družstev

  
StavVýsledky
NázevMistrovství republiky - časovka dvojic, družstev
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
MUŽI
ŽENY
Datum startu24.06.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjhslovan@tiscali.cz
Telefon 
Fax 
Propozicemcr_jh_hradec_2008.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

26-06-08-11-32-40V080624_Nová_Bystřice_-_družstva.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SKP DUHA Lanškroun 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TEAM SKY 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
4Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
5Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
5Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ASTANA WOMEN 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
2- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
3- - -NowiS TEAM 
3- - -NowiS TEAM 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
1- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
1- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -STEVENS Znojmo 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -BMC RACING 
4- - -Klein Constantia 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -SKP DUHA Lanškroun 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
7- - -TJ STADION LOUNY 
7Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
7Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
8- - -Astana Pro Team 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -PELL´S HARD BIKERS 
9Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -Bikonur Cycling Team 
9- - -PRODOLI RACING TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ UNIČOV 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -CYKLO ATOM 
12- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
12- - -SKP DUHA Lanškroun 
12- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -PELL´S TEAM 
2- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
3- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
3- - -GIANT cycling team 
4Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -CK MTB Maraton 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10006456140ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10006800387caffenannini.cz CyclingMTBteam
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
- - -10006092489SKP DUHA Lanškroun
- - -10003321929ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10004503006SKP DUHA Lanškroun
- - -10005991247CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006048942VITALO FUTURE CYCLING
- - -10006049750Klein Constantia
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan BENEŠ10010832052SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10046593326CYKLO ATOM
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10006049144GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10048054588CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří BRÁZDIL10005905159Open Cycling Academy z.s.
Jitka ČÁBELICKÁ10006049043Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
- - -10047159562CK DACOM PHARMA KYJOV
- - - TEAM SKY
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
- - -10011341203ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047087319EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10002516122TEAM LOUNY
- - -10006683078KOVO PRAHA
- - -10006765530SUPERIOR SUNINVENT TEAM
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10047511085WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10001310389ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10005619112PRODOLI RACING TEAM
- - -10047173407REDPOINT TEAM
René ANDRLE10001219251Israel Cycling Academy
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
- - -10047505328CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10002750336Bikonur Cycling Team
- - -10046801369KOVO PRAHA
- - -10005715405CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10003272318VELOSERVIS TEAM