Závod: ČP mládeže dráha Praha - Motol

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže dráha Praha - Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI neděle
JUNIOŘI sobota
JUNIORKY A ŽENY nedele
JUNIORKY A ŽENY sobota
KADETI neděle
KADETI sobota
ŽÁCI nedele
ŽÁCI sobota
ŽÁKYNĚ A KADETKY nedele
ŽÁKYNĚ A KADETKY sobota
Datum startu16.11.2013
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice06-11-13-18-57-24propozice_filep-motol-16-17-11-2013.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

18-11-13-22-55-11Kopie_-_V131116_Motol_(2).xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI sobota
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
6Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -PUSKINAK.CZ 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22- - -PROFI SPORT CHEB 
23Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -DUKLA PRAHA 
26Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI neděle
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
15Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -PROFI SPORT CHEB 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27Lukáš CIKÁNEKBIKROSCLUB ŘEPY 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY sobota
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM LOUNY 
14Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
15Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
16Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI neděle
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Matěj BOHUSLÁVEKBIKROSCLUB ŘEPY 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
Výsledky v kategorii KADETI sobota
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Jakub DUŘTBORA - hansgrohe 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY nedele
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -TEAM LOUNY 
13Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY nedele
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ DUKLA BRNO 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY sobota
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ DUKLA BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI nedele
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
8Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
9Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PROFI SPORT CHEB 
11- - -PROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽÁCI sobota
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3- - -CK BÍTOVSKÁ 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
9Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
10- - -PROFI SPORT CHEB 
11Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PROFI SPORT CHEB 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009494967CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10013675566CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.