Závod: Mistrovství republiky

  
StavVýsledky
NázevMistrovství republiky
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
MUŽI
ŽENY
Datum startu26.06.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjhslovan@tiscali.cz
Telefon 
Fax 
Propozicemcr_jh_hradec_2008.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAPID PLZEŇ 
2- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
4René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
7Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -LAWI Stars - GIANT 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PRODOLI RACING TEAM 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -DT - SPECIALIZED 
19Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
20- - -Cyklotrénink - František Trkal 
22Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
24Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -PUSKINAK.CZ 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
30- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
34Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
38Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
40Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
41Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
42- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
44Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
45- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
46- - -CK KRÁLOVICE 
47- - -CK Příbram 
48Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
50Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
51Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
53- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
54Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
55- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
57Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
60- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
61- - -VEUS VYŠKOV 
62- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
63- - -NowiS TEAM 
65- - -KC SLAVIA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASTANA WOMEN 
3- - -NowiS TEAM 
4Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
7- - -ALLTRAINING.CZ 
9- - -NowiS TEAM 
10- - -OPLT CYCLING 
11- - -CYKLOTRENINK.COM 
12- - -PELL´S TEAM 
13- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
14- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -Dexter Cycling 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Klein Constantia 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
15- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -BMC RACING 
20Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
24- - -SKP DUHA Lanškroun 
25Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -PRODOLI RACING TEAM 
30- - -DUKLA PRAHA 
32- - -EX 23 SARONI factory team 
34- - -CYKLO ATOM 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
37Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
38- - -Bikonur Cycling Team 
39Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
43- - -CK BÍTOVSKÁ 
44- - -pavelsvision.com 
45- - -CYKLO VELEŠÍN 
46- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
47- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
48- - -TJ UNIČOV 
49- - -Astana Pro Team 
50- - -AC SPARTA PRAHA 
51Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
52Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
53- - -STEVENS Znojmo 
55- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
56Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
57- - -TJ STADION LOUNY 
58- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
59- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
60- - -HEAD BIKE Opava 
61- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
63- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
64- - -SKP DUHA Lanškroun 
65- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
69- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
71- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
73- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
4- - -NowiS TEAM 
5- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
7- - -PELL´S TEAM 
8- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
14- - -CK MTB Maraton 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10006011051VLASTIBOR KONEČNÝ
- - -10006456140ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10012437808EX 23 SARONI factory team
- - -10006800387caffenannini.cz CyclingMTBteam
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
- - -10006092489SKP DUHA Lanškroun
- - -10003321929ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10006120983EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10005991247CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006048942VITALO FUTURE CYCLING
- - -10006049750Klein Constantia
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Jan BENEŠ10010832052SKIBIKECENTRUM.CZ team
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10046593326CYKLO ATOM
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10006049144GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10048054588CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří BRÁZDIL10005905159Open Cycling Academy z.s.
- - -10012562086VEUS VYŠKOV
- - -10047679019EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10047159562CK DACOM PHARMA KYJOV
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
- - -10047685281VLASTIBOR KONEČNÝ
- - -10011341203ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10004772077KC HLINSKO
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10011371818EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047087319EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006683078KOVO PRAHA
- - -10006765530SUPERIOR SUNINVENT TEAM
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10006505852SK VEHA TEAM
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10047511085WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10011371919EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10001310389ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10011371111EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047139657CYKLO VELEŠÍN
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10002858955SILNÝ - PELL´S TEAM
- - -10005462494DT - SPECIALIZED
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
Petr KUBIAS10004607884Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10005619112PRODOLI RACING TEAM
- - -10047173407REDPOINT TEAM
René ANDRLE10001219251Israel Cycling Academy
Roman KREUZIGER10003205327TEAM DIMENSION DATA
Stanislav KOZUBEK10001576030ČSC Praha
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006092691BMC RACING
- - -10047505328CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046801369KOVO PRAHA
- - -10006974280PÍTRS BIKES TEAM
- - -10005715405CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10003272318VELOSERVIS TEAM