Závod: Brno-Velká Bíteš-Brno

  
StavVýsledky
NázevBrno-Velká Bíteš-Brno
Třída 
Odvětví
Silnice
MUŽI / MEN
Datum startu5.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1395728095-propozice-brno-velk-bte-brno.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-04-14-00-54-00V140405_Brno.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
11Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
12- - -DMT RACING TEAM 
13Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
15- - -GIANT Trans Brdy Team 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
21Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
29Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
40Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -AC SPARTA PRAHA 
44Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45- - -MORAVEC Team 
47- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49- - -LAWI Stars - GIANT 
50Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
51Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
53- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
55Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
58Tomáš ČERBIKESTYLE.CZ 
59- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
60Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
62Jaroslav KULHAVÝSPECIALIZED RACING XC 
64Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
65Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
66- - -TEAM DUKLA PRAHA 
67Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
69- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
70- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
72- - -MAX CURSOR 
73Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
74Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
75- - -MAX CURSOR 
76Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
77Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
79- - -KOLOKRÁM 
80- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
81Martin ZEITHAMMERČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
82Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
83- - -TEAM FORMAN CINELLI 
84- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
85Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
87Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
88Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
89Adam PILČÍKSymbio+CE.Energy 
91- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
92- - -PUSKINAK.CZ 
93Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
94- - -TEAM DUKLA PRAHA 
95Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
96Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
100Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
101Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
102Emil HEKELEGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
103- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
104- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
109Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
110- - -TEAM DUKLA PRAHA 
111- - -SportRaces-Isaac Team 
112- - -TEAM DUKLA PRAHA 
113Tomáš MEDEKCT WEBER 
114Lukáš MITASCT WEBER 
115- - -AC SPARTA PRAHA 
116- - -EX 23 SARONI factory team 
119- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
120Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
121Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
122Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
124- - -EX 23 SARONI factory team 
125Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
128- - -VELOSERVIS TEAM 
129Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
130- - -TEAM FORMAN CINELLI 
134Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
135Zdeněk DRÁBEKCYCLING BRNO 
137Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
138- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
139Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ UNIČOV 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -SKIBIKECENTRUM.CZ team 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 
 - - -Symbio+CE.Energy 
 - - -CS Specialized HK 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 Vojtěch STRÁNSKÝDexter Cycling 
 Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
 Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam PILČÍK10007594676Bikeaction - Rocky Mountain Team
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Antonín LANT10013583519 
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
Daniel TREML10047941525LAWI Stars - GIANT
Daniel TUREK10007523342Team Felbermayr - Simplon Wels
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730ATT Investments
Denis RUGOVAC10007503336 
Dominik CHLUPÁČ10008965612 
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Eduard HRACHOVINA10014393871 
Emil HEKELE10001515002ZEKOF TEAM
Filip ADEL10005618708Superior Team
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10007503134CCC Team
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863 
- - -10006470284CS Specialized HK
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
Jan JOBÁNEK10002995563Superior Team
- - -10006891024ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan NESVADBA10006456241NORTH BIKE CLUB
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - - IN - LIFE cycling team
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jaroslav KULHAVÝ10002782365ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10013954846Vysočina Cycling
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
- - -10003096304 
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
Jiří JEŽEK10004724284NUTREND SPECIALIZED RACING
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10004771976 
Josef ČERNÝ10007523241Soudal - QuickStep
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HORÁK10011997769 
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš MITAS10012766796Hello CTW
- - -10009846187 
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10002279985 
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825 
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869 
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Cycling Team
- - -10048001442PATRY CYCLING TEAM
Martin ZEITHAMMER10014559276D2mont Merida cycling team
- - -10006629124MAX CURSOR
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
- - -10013543305Team Forman profiq Cinelli
- - -10046538459PUSKINAK.CZ
Nicolas PIETRULA10008988648 
Ondřej CINK10006456342Kross Orlen Cycling Team
Ondřej FIERLA10013451254Team Forman profiq Cinelli
- - -10013492680Team Forman profiq Cinelli
- - -10006120882Symbio+CE.Energy
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Pavel BOUDNÝ10003279792GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10004568074MONDRAKER Racing team
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
- - -10014559579VELOSERVIS TEAM
Pavel VRŠECKÝ10047628495TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014559377VELOSERVIS TEAM
Petr FIALA10009386550 
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274 
- - -10009386348 
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10015111166ATT Investments
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507 
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
- - -10011805789 
Tomáš BUCHÁČEK10002058202ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tomáš ČER10047750757CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
- - -10008992991 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš MEDEK10006914262Hello CTW
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Tomáš Christian FRYDRYCH10013210875AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004627587 
- - -10048191196CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Vojtěch TOMAN10010980683Open Cycling Academy z.s.
Zdeněk DRÁBEK10046489353DZ BEX CYCLING TEAM
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP