Závod: Jarní cenu - Fany GASTROSERVIS

  
StavVýsledky
NázevJarní cenu - Fany GASTROSERVIS
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu6.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice05-03-14-09-16-54propozice_file2014.04.06_dlouh_lhota.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

08-04-14-12-00-33V140406_Dlouha_Lhota.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Tomáš MEDEKCT WEBER 
9Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -GIANT Trans Brdy Team 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
17Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
18Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
19Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
21Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
23Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
24Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
25Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
27Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
28- - -SportRaces-Isaac Team 
29Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
30- - -LAWI Stars - GIANT 
31Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
32Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
33- - -PUSKINAK.CZ 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
36Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
37- - -AC SPARTA PRAHA 
38- - -KOLOKRÁM 
42Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
43Bedřich PRŮCHASportRaces-Isaac Team 
45Vojtěch STRÁNSKÝDexter Cycling 
46Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
47Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -Vysočina Cycling 
 Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 Daniel TREMLLAWI Stars - GIANT 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -CYKLOTRENINK.COM 
7- - -IN - LIFE cycling team 
8- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -DUKLA PRAHA 
 - - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
 - - -ALLTRAINING.CZ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
 - - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -Klein Constantia 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -Cyklo Bendl 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
26Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
27Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
35- - -BIKE 2000 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -AC SPARTA PRAHA 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41- - -TJ STADION LOUNY 
42- - -EX 23 SARONI factory team 
43Jakub KOSINAENJOY RIDING TEAM 
44- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
46- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47- - -PUSKINAK.CZ 
49- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
51- - -SKP DUHA Lanškroun 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
54Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
55Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
56- - -PROFI SPORT CHEB 
57- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -Maloja Pushbikers 
3Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
5Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
18Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
19- - -CK BÍTOVSKÁ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
27- - -TJ UNIČOV 
28Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
32Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
33- - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -SC SAMOTIŠKY 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
27- - -TJ UNIČOV 
28Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
29Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
32- - -DUKLA PRAHA 
34- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
35David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
36Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
37- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38- - -PUSKINAK.CZ 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -AC SPARTA PRAHA 
44- - -TEAM DUKLA PRAHA 
45- - -Cyklo Bendl 
46- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
49- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
50Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
52- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
53Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
54- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
55- - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
6Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -KL SPORT DĚČÍN 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
7Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
9Richard KOBRDUKLA PRAHA 
10Robert KOBRDUKLA PRAHA 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
14Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
16Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
Adéla SPUDILOVÁ10047253229SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008822637 
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010777892ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10047121570SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635SportRaces Isaac Team
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10047272326CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009511842SK PETŘÍN PLZEŇ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10014211187 
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046639604IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10015730754 
- - -10007503134CCC Team
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10046470256Cyklo Bendl
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub KOSINA10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047253128SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047266464KL SPORT DĚČÍN
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004771976 
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047255047 
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047208466 
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
- - -10009846187 
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10013384162DUKLA PRAHA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10046711847Cyklo Bendl
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048001240AC SPARTA PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10014559579VELOSERVIS TEAM
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10014559377VELOSERVIS TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009386348 
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047253532ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046666882SPASTIC HANDICAP
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav JEŽEK10002078612IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10004627587 
- - -10048191196CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
- - - TJ FAVORIT BRNO