Závod: Memoriál Rudolfa Schejbala

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Rudolfa Schejbala
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY / WOMEN
Datum startu5.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice05-03-14-09-24-25propozice_file2014.04.05_plze_mem.rud.schejbala.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
6Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
8- - -CYKLOTRENINK.COM 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -IN - LIFE cycling team 
11- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
12- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -Maloja Pushbikers 
9- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
14Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
18Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ UNIČOV 
23- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
24- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
25- - -PROFI SPORT CHEB 
26Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
27Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
28Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31Jan ŠTYCHČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
32- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
33- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
34Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
35David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
4- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
5Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -SC SAMOTIŠKY 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
26Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
27Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
28- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
38- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
39- - -PUSKINAK.CZ 
42Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
43- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -TJ KOVO PRAHA 
46Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -DUKLA PRAHA 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
24Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
25Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -PROFI SPORT CHEB 
28Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
29- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
30- - -TJ STADION LOUNY 
31- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
32Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
33Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -TJ STADION LOUNY 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
37- - -SKP DUHA Lanškroun 
39- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
41- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
42- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -PUSKINAK.CZ 
47- - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
6Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
10Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
11- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
12Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
11- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -KL SPORT DĚČÍN 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
11- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
12- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
13- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Anna PODSKALSKÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
4Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
13Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
14Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
16Richard KOBRDUKLA PRAHA 
17Robert KOBRDUKLA PRAHA 
18- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
19Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
20David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
21Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
22Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
23Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
Adéla SPUDILOVÁ10047253229SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008822637 
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Anna PODSKALSKÁ10011016453KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10047272326CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10014211187 
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046639604IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10008974504DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046730338MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10015730754 
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub FRANK10047267070MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub KOSINA10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub ŠULC10009544578Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047253128SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047266464KL SPORT DĚČÍN
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046416201G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047208466 
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046514615BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10013384162DUKLA PRAHA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin PEŠŤÁK10046856842Norco Bicycles CZ
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10047204830MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel KELEMEN10006422895ASO DUKLA BRNO
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10046833200MS BIKE ACADEMY RACING
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047220893CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047253532ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10047220792CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047220388CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047221200CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047220691CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
- - -10046441459TJ FAVORIT BRNO
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYCLING BRNO
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - - TJ FAVORIT BRNO