Závod: ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna
Odvětví
Silnice
ELITE ženy
F*JUNIOR
F*KADET
JUNIOR
KADET
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ-mladší, starší
Datum startu13.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1394444608-propozice-p-mldee-a-en-zbraslav-u-brna.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLOTRENINK.COM 
6- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -IN - LIFE cycling team 
11Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
12- - -CYCLING BRNO 
13Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
14- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
15- - -ALLTRAINING.CZ 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
18- - -CK FESO PETŘVALD 
19- - -CK FESO PETŘVALD 
20Soňa JURKOVÁČSC Praha 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -Klein Constantia 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TEAM FORMAN CINELLI 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
19Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
20Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
23Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
26- - -CK FESO PETŘVALD 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30- - -ACS DRAK VRBNO 
31- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -Cyklo Bendl 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39- - -TEAM DUKLA PRAHA 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -STEVENS Znojmo 
42- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -NowiS TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -BIKE 2000 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
9Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
10Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
16- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
20- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -Cyklo Bendl 
23- - -TJ UNIČOV 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
27Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-mladší, starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ UNIČOV 
6Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
9Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -SC SAMOTIŠKY 
9Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
10Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
11Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
12Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -MRX TEAM BOŘITOV 
19- - -TJ SPARTAK CHRASTAVA - CYKLIST 
20Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
22Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31- - -IN - LIFE cycling team 
32Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -Vysočina Cycling 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
39- - -AC SPARTA PRAHA 
40- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
41- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
43Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -Cyklo Bendl 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 Dominik PRUDEKETHIC SPORT 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -TEAM LOUNY 
4Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
10Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
11Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
12Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
13- - -TJ TŽ TŘINEC 
14Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
16- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -BIKE 2000 
7Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
9- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
10Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
14Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
15- - -MORAVEC Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
3Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
8Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
9Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047279905CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
Adéla SPUDILOVÁ10047253229SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008822637 
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046693457BIKE 2000
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10016230508BIKE 2000
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047261818 
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047234031BIKE 2000
- - -10014211187 
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10015730754 
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015869685ALLTRAINING.CZ
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047966682ACS DRAK VRBNO
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10011196612TJ FAVORIT BRNO
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047253128SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10009338454EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10015425812CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047255047 
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10047210789Vysočina Cycling
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PRŮDEK10009544780Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047203719TJ UNIČOV
Nikol STOČKOVÁ10014993655ČSC Praha
Nikola BAJGEROVÁ10009748278ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
Petra KOZELSKÁ10011196915BIKE 2000
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radim MATĚJKA10048084395Cyklo Bendl
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011196814BIKE 2000
Soňa JURKOVÁ10005602136ČSC Praha
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047220893CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10047220792CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046666882SPASTIC HANDICAP
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220388CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047221200CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM