Závod: ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna
Odvětví
Silnice
ELITE ženy
F*JUNIOR
F*KADET
JUNIOR
KADET
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ-mladší, starší
Datum startu13.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1394444608-propozice-p-mldee-a-en-zbraslav-u-brna.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLOTRENINK.COM 
6- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -IN - LIFE cycling team 
11Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
12- - -CYCLING BRNO 
13Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
14- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
15- - -ALLTRAINING.CZ 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
18- - -CK FESO PETŘVALD 
19- - -CK FESO PETŘVALD 
20Soňa JURKOVÁČSC Praha 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -Klein Constantia 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TEAM FORMAN CINELLI 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
19Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
20Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
23Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
26- - -CK FESO PETŘVALD 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
30- - -ACS DRAK VRBNO 
31- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -Cyklo Bendl 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39- - -TEAM DUKLA PRAHA 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -STEVENS Znojmo 
42- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -NowiS TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -BIKE 2000 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
9Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
10Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
16- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
20- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -Cyklo Bendl 
23- - -TJ UNIČOV 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
27Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-mladší, starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ UNIČOV 
6Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
9Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -SC SAMOTIŠKY 
9Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
10Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
11Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
12Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -MRX TEAM BOŘITOV 
19- - -TJ SPARTAK CHRASTAVA - CYKLIST 
20Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
22Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31- - -IN - LIFE cycling team 
32Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -Vysočina Cycling 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
39- - -AC SPARTA PRAHA 
40- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
41- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
43Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -Cyklo Bendl 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 Dominik PRUDEKETHIC SPORT 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii F*JUNIOR
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -TEAM LOUNY 
4Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
10Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
11Nikol STOČKOVÁBIKE 2000 
12Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
13- - -TJ TŽ TŘINEC 
14Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
16- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -BIKE 2000 
7Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
9- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
10Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
14Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
15- - -MORAVEC Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
3Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
8Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
9Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
12Adam ŠAFAŘÍKCK DACOM PHARMA KYJOV 
 Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam ŠAFAŘÍK10047279905CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
Adéla SPUDILOVÁ10047253229SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008822637 
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046693457BIKE 2000
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10016230508BIKE 2000
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047261818 
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047234031BIKE 2000
- - -10014211187 
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10015730754 
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015869685ALLTRAINING.CZ
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub KOSINA10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047966682ACS DRAK VRBNO
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10011196612TJ FAVORIT BRNO
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047253128SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10009338454EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047255047 
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10047210789Vysočina Cycling
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PRŮDEK10009544780Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047203719 
Nikol STOČKOVÁ10014993655ČSC Praha
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10009335121BEPINK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
Petra KOZELSKÁ10011196915BIKE 2000
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radim MATĚJKA10048084395Cyklo Bendl
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011196814BIKE 2000
Soňa JURKOVÁ10005602136ČSC Praha
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047220893CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10047220792CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046666882SPASTIC HANDICAP
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220388CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047221200CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM