Závod: ČP mládeže Soběslav

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže Soběslav
Třída 
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ A ŽÁKYNĚ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽENY A JUNIORKY
Datum startu12.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cykloteam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice10-03-14-11-08-41propozice_file2014.04.12_sobslav.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-04-14-20-14-38V140412_Sobeslav.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
4Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
5- - -LAWI Stars - GIANT 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
8Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
11Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
12Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
13Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
14- - -KOLOKRÁM 
15Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
16Tomáš MEDEKCT WEBER 
17Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PUSKINAK.CZ 
19Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
20Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
26Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
28Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 René JAURISFAVORIT RACING 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
 Radek KOBLICČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Václav PAVLÍKRBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ALLTRAINING.CZ 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10- - -TEAM LOUNY 
11Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
12- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
13Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
14Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -IN - LIFE cycling team 
18Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
19Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
22Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
25- - -ALLTRAINING.CZ 
26- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
27- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
2Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -Klein Constantia 
12- - -TEAM FORMAN CINELLI 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
16Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -Cyklo Bendl 
24Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
27Jakub KŘIKAVAAC SPARTA PRAHA 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -TJ KOVO PRAHA 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -SKP DUHA Lanškroun 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Zdeněk JÍLEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Jakub KADLECČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ A ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
13Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
15Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
17Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
21Robert KOBRDUKLA PRAHA 
22Tomáš VRTÍLEKBMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s. 
23Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
24- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
25Richard KOBRDUKLA PRAHA 
26Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
27Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
28Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
30Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
31Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
32Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
 Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
6Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SC SAMOTIŠKY 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
18Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
19Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23Milan KABRHELTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25Matěj SYROVÁTKAAC SPARTA PRAHA 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29Filip STEHNOJaroslav Kulhavy Cycling Team 
30- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
13Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
15Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
16Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
17Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
18Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Jan ŠTYCHČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Kateřina NAVRÁTILOVÁTJ SIGMA HRANICE 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
6- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
7Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
12- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Anna PODSKALSKÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -TJ DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777084Eleven Black.ET team
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
Adéla SPUDILOVÁ10047253229SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008822637 
Albert SOLAŘ10047249589 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Anna PODSKALSKÁ10011016453REXONIX KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Božena KUČEROVÁ10009490725 
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903Caja Rural Seguros RGA
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10006675301KOLOKRÁM
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090Israel - Premier Tech
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331 
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049CYKLOTEAM OSTROV
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014211187 
- - -10008624492LAWI junior team
- - -10015330731 
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elena VANÍČKOVÁ10008641569 
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10046730338MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046666377MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10014391750STEVENS Znojmo
Filip STEHNO10015730754CYKLO - SKI klub Polička
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015869685ALLTRAINING.CZ
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
- - -10013667785Eleven Black.ET team
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRANK10047267070MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10005991247CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010980481ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub KOSINA10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10014825624PROOFY cycling team
Jakub OTRUBA10015093079ATT Investments
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
Jakub SCHIERL10016518070 
- - -10010776882REXONIX KOVO PRAHA
Jakub ŠULC10009544578MONDRAKER Racing team
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432 
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292REXONIX KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
- - -10015426014 
- - -10009732922 
- - -10010894595 
- - -10047253128SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434 
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009338454EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572Akademie dráhové cyklistiky
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551 
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Karel ARLT10023478731 
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel KUBA10016145026 
Karel TYRPEKL10047918081 
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina NAVRÁTILOVÁ10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046514615ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
- - -10047768945 
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK
Lucie HOCHMANN10006602246 
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
Lukáš KUNT10009335222 
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825 
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin PEŠŤÁK10046856842MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720 
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Matěj STYBOR10016300529REXONIX KOVO PRAHA
Matěj SYROVÁTKA10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670 
- - -10010170129 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010174674ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047204830MS BIKE ACADEMY RACING
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389Eleven Black.ET team
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517Team dsm-firmenich PostNL
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Petr KELEMEN10047170272Tudor Pro Cycling Team
Petr KLABOUCH10048005785 
- - -10046533308REXONIX KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572 
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10046833200MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694 
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon ADÁMEK10009178507 
- - -10013668290LAWI junior team
Šimon VANÍČEK10010966943ATT Investments
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
Štěpán KRULA10047266969 
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849UAE Team ADQ
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Tomáš ČAPEK10010182556Integray L27 Cycling Team
Tomáš FLÁMA10014211490CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10015064080REXONIX KOVO PRAHA
- - -10046584030 
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAVLÍK10012850056CTW CYCLING
- - -10013662836Team Forman Energetic
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika JANDOVÁ10047256764Cycleversum women team
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047266868MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047920206 
Vojtěch BŘEZNA10047919802 
- - -10048191196CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667 
- - -10014216948REXONIX KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683Open Cycling Academy
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10048071968LAWI junior team
- - - TJ FAVORIT BRNO
- - -10009722515ATT Investments