Závod: Na kole regionem Kyjovské Slovácko

  
StavVýsledky
NázevNa kole regionem Kyjovské Slovácko
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu20.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-03-14-10-39-57propozice_file2014.04.20_kyjov_kryterium.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20-04-14-18-10-09V140420_Kyjov2.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -Klein Constantia 
13- - -TEAM FORMAN CINELLI 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
17Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -DUKLA PRAHA 
19Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
24Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
29Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
30- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -Cyklo Bendl 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -BIKE 2000 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AGIT TEAM 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ UNIČOV 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -NowiS TEAM 
9Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
 Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ALLTRAINING.CZ 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
6- - -CYKLOTRENINK.COM 
7Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
12- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
14- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
16Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
17- - -IN - LIFE cycling team 
18Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
 - - -TEAM LOUNY 
 - - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 - - -ALLTRAINING.CZ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -SC SAMOTIŠKY 
13Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
16- - -TEAM FORMAN CINELLI 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
25Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
29- - -AC SPARTA PRAHA 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
37- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -VRV TEAM 
 Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -VRV TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -Maloja Pushbikers 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
8Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
11Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
20Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
21Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ UNIČOV 
29- - -ACS DRAK VRBNO 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
7- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
14Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
15Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
16Adam ŠAFAŘÍKCK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047282834TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10047272326Cyklosport Pitstop.cz
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10015330731 
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Emil HEKELE10001515002ZEKOF TEAM
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10007503134CCC Team
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015869685ALLTRAINING.CZ
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Ivo KOBLASA10046444186TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047252623IN - LIFE cycling team
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015504220IN - LIFE cycling team
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009732922 
- - -10010894595 
- - - IN - LIFE cycling team
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013954846Vysočina Cycling
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10003096304 
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011305029TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047211193Vysočina Cycling
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047210789Vysočina Cycling
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10002279985 
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825 
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046531183YOGI RACING OSTRAVA
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina KUKULOVÁ10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129 
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10015522610 
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10047271114IN - LIFE cycling team
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10014534018NowiS TEAM
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047967187NowiS TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047271215IN - LIFE cycling team
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
- - -10004627587 
- - -10048191196CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551RAPID PLZEŇ
- - -10012849955GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYKLO FALTÝNEK
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - - TJ FAVORIT BRNO
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM