Závod: Na kole regionem Kyjovské Slovácko - silnice

  
StavVýsledky
NázevNa kole regionem Kyjovské Slovácko - silnice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI - MLADŠÍ
ŽÁCI - STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu19.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-03-14-10-40-47propozice_file2014.04.19_kyjov_silnice_p.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-04-14-23-03-27V140419_Kyjov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -Astana Pro Team 
6- - -GIANT Trans Brdy Team 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
12- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PUSKINAK.CZ 
19Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
26- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
27Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
29Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -AC SPARTA PRAHA 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
39- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
 Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 Emil HEKELEGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tomáš MEDEKCT WEBER 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
 - - -LAWI Stars - GIANT 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 
 - - -DAMIL SABY TEAM 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
 - - -Vysočina Cycling 
 Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
 Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
 Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Martin ZEITHAMMERČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
6Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
21Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22- - -TJ STADION LOUNY 
24Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -TEAM FORMAN CINELLI 
26- - -STEVENS Znojmo 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
35- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
38- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
40- - -EX 23 SARONI factory team 
41Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
43- - -Cyklo Bendl 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
45- - -TJ UNIČOV 
46- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -TJ FAVORIT BRNO 
50- - -TJ KOVO PRAHA 
51- - -DUKLA PRAHA 
52Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
54- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55- - -TJ FAVORIT BRNO 
56Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
57- - -CK FESO PETŘVALD 
58- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -Klein Constantia 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
12- - -NowiS TEAM 
13Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
5Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
9- - -GHOST Team 
10- - -ALLTRAINING.CZ 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
15- - -CYKLOTRENINK.COM 
16- - -IN - LIFE cycling team 
17- - -TJ UNIČOV 
19- - -CYCLING BRNO 
21Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
23- - -CYKLO TEAM KOLARNA 
24Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
26- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
27- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 - - -ALLTRAINING.CZ 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -SC SAMOTIŠKY 
12- - -TEAM FORMAN CINELLI 
13Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
14- - -PUSKINAK.CZ 
16Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
17Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -IN - LIFE cycling team 
26Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
34Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
45- - -TEAM DUKLA PRAHA 
48- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
55- - -Vysočina Cycling 
56- - -MRX TEAM BOŘITOV 
57- - -TEAM DUKLA PRAHA 
58- - -AC SPARTA PRAHA 
59- - -TJ FAVORIT BRNO 
63- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
66- - -TJ UNIČOV 
67Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
68- - -CYKLO - SKI klub Polička 
69Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
70Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
71- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
28Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -TJ UNIČOV 
36Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
37Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
38- - -ACS DRAK VRBNO 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM LOUNY 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
13Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
8Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
15Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
16Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Adam ŠAFAŘÍKCK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10009722919GHOST Team
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10047272326CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046671128TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Emil HEKELE10001515002GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10047218166TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10007503134CCC Team
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015869685ALLTRAINING.CZ
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047252623IN - LIFE cycling team
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047966682ACS DRAK VRBNO
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10047150670TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10015504220IN - LIFE cycling team
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - - IN - LIFE cycling team
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013954846Vysočina Cycling
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10047211193Vysočina Cycling
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047255047 
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047210789Vysočina Cycling
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009846187 
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10048001442PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin ZEITHAMMER10014559276ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10047212914MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10008659050CCC Team
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047203719 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10014559579VELOSERVIS TEAM
- - -10047271114IN - LIFE cycling team
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014559377VELOSERVIS TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014534018NowiS TEAM
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047967187NowiS TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047271215IN - LIFE cycling team
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047750757 
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
- - -10004627587 
- - -10048191196CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10046667892Cyklo Bendl
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551RAPID PLZEŇ
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10012849955GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYKLO FALTÝNEK
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - - TJ FAVORIT BRNO
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM