Závod: ZMN Jevíčko - GP Matoušek CZ

  
StavVýsledky
NázevZMN Jevíčko - GP Matoušek CZ
Odvětví
Silnice
celkově
I etapa
II etapa
III etapa
IV etapa
JUNIORKY, ženy celkově
V etapa
Datum startu8.05.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-maila.dostal@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1395506275-propozice-zmn-jevko-gp-matouek-cz.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii I etapa
PořadíJménoOddílKategorie
5Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
17Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
28David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
39- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
47- - -TEAM DUKLA PRAHA 
55Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
58Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
61- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
65- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
66- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
68Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
72- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
73- - -TJ KOVO PRAHA 
76- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
77- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
78- - -TJ FAVORIT BRNO 
79- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
80- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
84David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
91- - -AC SPARTA PRAHA 
92- - -TJ FAVORIT BRNO 
97- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
98Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
107- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
110Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
113- - -TJ KOVO PRAHA 
114- - -VRV TEAM 
115- - -BEPINK 
118Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
120- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
122Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
125- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
128Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
132- - -TJ STADION LOUNY 
133- - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
135Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
138Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
140- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
141- - -TEAM DUKLA PRAHA 
142- - -TJ FAVORIT BRNO 
145- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
146Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
148- - -TEAM DUKLA PRAHA 
155- - -VRV TEAM 
156- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
158Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
161- - -TEAM DUKLA PRAHA 
162Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
164- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
165- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
167- - -IN - LIFE cycling team 
168- - -TEAM LOUNY 
169- - -TJ FAVORIT BRNO 
171- - -MRX TEAM BOŘITOV 
172Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
173- - -CYCLING BRNO 
174- - -TEAM DUKLA PRAHA 
176- - -TJ FAVORIT BRNO 
177- - -TJ UNIČOV 
178- - -TJ UNIČOV 
183Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
184- - -PUSKINAK.CZ 
185- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
186Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
187Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
188Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
189- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
190Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
191- - -CK FESO PETŘVALD 
192- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Výsledky v kategorii II etapa
PořadíJménoOddílKategorie
5Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
32Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
45Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -TEAM DUKLA PRAHA 
56Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
59Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
61- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
63Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
64- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
66Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
69- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
75David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
80Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
81Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
85- - -BEPINK 
87Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
88- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
89- - -TJ FAVORIT BRNO 
90Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
91- - -TJ FAVORIT BRNO 
94- - -TJ KOVO PRAHA 
95- - -VRV TEAM 
96- - -VRV TEAM 
97- - -TJ FAVORIT BRNO 
98Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
99- - -TEAM DUKLA PRAHA 
103- - -TJ UNIČOV 
105- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
109- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
114- - -TJ KOVO PRAHA 
116- - -TEAM DUKLA PRAHA 
122David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
123- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
124- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
130- - -TJ STADION LOUNY 
132- - -AC SPARTA PRAHA 
133Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
135Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
136Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
137- - -IN - LIFE cycling team 
138- - -TEAM LOUNY 
140- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
143Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
144- - -CYCLING BRNO 
151- - -TJ FAVORIT BRNO 
153- - -TJ UNIČOV 
154- - -MRX TEAM BOŘITOV 
155- - -TEAM DUKLA PRAHA 
156- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
157- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
159- - -TEAM DUKLA PRAHA 
164- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
166- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
167- - -TJ FAVORIT BRNO 
168Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
170Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
171Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
172- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
176Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
177Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
179- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
181- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
184- - -PUSKINAK.CZ 
185- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
186Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
187- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
188- - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii III etapa
PořadíJménoOddílKategorie
7- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
42Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
47Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
49- - -TJ KOVO PRAHA 
51- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
52- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
59Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
63David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
65Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
66Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
68- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
69- - -TJ KOVO PRAHA 
72Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
73- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
75- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
76- - -TEAM DUKLA PRAHA 
83- - -BEPINK 
85Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
90- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
91Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
95- - -TEAM DUKLA PRAHA 
100- - -VRV TEAM 
102- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
104Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
105- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
106- - -TJ KOVO PRAHA 
109Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
113- - -TJ FAVORIT BRNO 
116- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
117- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
119Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
121Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
124Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
125- - -TJ FAVORIT BRNO 
126Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
129- - -TJ UNIČOV 
131Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
133- - -TJ FAVORIT BRNO 
134- - -TJ STADION LOUNY 
135- - -VRV TEAM 
140David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
144- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
150- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
151- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
152- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
153- - -TJ UNIČOV 
154- - -TEAM DUKLA PRAHA 
157- - -AC SPARTA PRAHA 
158- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
159Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
160- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
161- - -TJ FAVORIT BRNO 
162- - -TEAM DUKLA PRAHA 
163- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
164- - -IN - LIFE cycling team 
165Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
168Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
169- - -MRX TEAM BOŘITOV 
170- - -TEAM DUKLA PRAHA 
171- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
172- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
173- - -CYCLING BRNO 
174- - -PUSKINAK.CZ 
175Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
177Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
178- - -TEAM LOUNY 
179Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
185Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
186- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
187- - -TJ FAVORIT BRNO 
189- - -CK FESO PETŘVALD 
 Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii IV etapa
PořadíJménoOddílKategorie
7Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
42- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
49Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
53- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
57Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
58Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
60Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
62Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
64- - -BEPINK 
69Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
71- - -TJ KOVO PRAHA 
72- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
73- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
77- - -TEAM DUKLA PRAHA 
81- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
82- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
84- - -TJ KOVO PRAHA 
86- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
87Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
89- - -VRV TEAM 
92- - -VRV TEAM 
93- - -TEAM DUKLA PRAHA 
95Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
96- - -TJ FAVORIT BRNO 
100- - -TJ UNIČOV 
105Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
106- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
108David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
109- - -TJ UNIČOV 
110Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
111- - -TJ FAVORIT BRNO 
112- - -TJ FAVORIT BRNO 
113- - -TJ KOVO PRAHA 
114- - -TEAM DUKLA PRAHA 
115- - -TJ FAVORIT BRNO 
116Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
119- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
120Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
121- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
124- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
126- - -IN - LIFE cycling team 
129Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
131Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
132- - -CYCLING BRNO 
133Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
139- - -TEAM DUKLA PRAHA 
146- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
149- - -AC SPARTA PRAHA 
155Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
160Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
161- - -TEAM DUKLA PRAHA 
165- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
168- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
169- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
171- - -TEAM LOUNY 
172- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
174Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
175Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
176- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
177- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
178- - -CK FESO PETŘVALD 
180Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
181- - -TJ FAVORIT BRNO 
182- - -MRX TEAM BOŘITOV 
184- - -PUSKINAK.CZ 
185- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii V etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
16Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
29Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
33Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
53- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
55- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
56- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
58Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
63- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
66- - -TJ KOVO PRAHA 
69- - -TJ KOVO PRAHA 
71- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
73- - -TJ STADION LOUNY 
77Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
83- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
86- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
87Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
90- - -TJ KOVO PRAHA 
91- - -TEAM DUKLA PRAHA 
96- - -TJ FAVORIT BRNO 
98- - -TJ FAVORIT BRNO 
99- - -BEPINK 
101Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
102Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
104- - -CYCLING BRNO 
105David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
108- - -TJ FAVORIT BRNO 
110- - -TJ UNIČOV 
112- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
114Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
116Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
120Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
122- - -TJ FAVORIT BRNO 
123- - -TEAM DUKLA PRAHA 
124- - -VRV TEAM 
126- - -TEAM DUKLA PRAHA 
129- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
130Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
132- - -TJ UNIČOV 
134- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
135Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
137Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
139- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
140Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
143- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
144- - -AC SPARTA PRAHA 
147- - -VRV TEAM 
151- - -TJ FAVORIT BRNO 
153Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
158- - -MRX TEAM BOŘITOV 
159- - -IN - LIFE cycling team 
160- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
161- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
164Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
167Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
171- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
172- - -PUSKINAK.CZ 
174- - -TEAM LOUNY 
175- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
176Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
178- - -TEAM DUKLA PRAHA 
179Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
183- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
184- - -CK FESO PETŘVALD 
185Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii celkově
PořadíJménoOddílKategorie
3Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
33- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
34Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
44Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
50- - -TEAM DUKLA PRAHA 
52- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
55Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
56Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
62Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
63Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
64Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
66- - -BEPINK 
67- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
70- - -TJ KOVO PRAHA 
71- - -TJ KOVO PRAHA 
74Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
75- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
77David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
78- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
81Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
84David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
85- - -TJ FAVORIT BRNO 
86- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
88- - -TJ KOVO PRAHA 
89Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
93- - -VRV TEAM 
94- - -VRV TEAM 
95- - -TJ FAVORIT BRNO 
97- - -TJ FAVORIT BRNO 
98- - -TEAM DUKLA PRAHA 
100- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
101Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
102- - -TJ UNIČOV 
104Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
106- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
109- - -TEAM DUKLA PRAHA 
119- - -TJ UNIČOV 
120- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
121Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
124- - -IN - LIFE cycling team 
125- - -TJ FAVORIT BRNO 
126- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
127- - -CYCLING BRNO 
128Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
134Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
139- - -AC SPARTA PRAHA 
140- - -TEAM DUKLA PRAHA 
142Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
152- - -TEAM DUKLA PRAHA 
156- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
158- - -TJ STADION LOUNY 
162- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
164Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
165- - -TEAM LOUNY 
166- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
169- - -MRX TEAM BOŘITOV 
172- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
173Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
175- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
176Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
177Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
178- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
179- - -TJ FAVORIT BRNO 
180- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
181Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
182- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
184- - -PUSKINAK.CZ 
186- - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii JUNIORKY, ženy celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
1- - -BEPINK 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
4- - -TJ UNIČOV 
4- - -TJ UNIČOV 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -IN - LIFE cycling team 
6- - -IN - LIFE cycling team 
7- - -CYCLING BRNO 
7- - -CYCLING BRNO 
8Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
8Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
11Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
11Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
14Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
14Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TEAM LOUNY 
19- - -TEAM LOUNY 
20- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
20- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
21Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
22- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
22- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -PUSKINAK.CZ 
25- - -PUSKINAK.CZ 
26- - -CK FESO PETŘVALD 
26- - -CK FESO PETŘVALD 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
David BÁRTEK10011196410AMENITY EXTREM SPORT TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047220590Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dominik PRUDEK10010777185Ethic Sport cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10015730754 
- - -10047252623IN - LIFE cycling team
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
Jakub FRANK10047267070MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10015731360 
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Josef FIALA10015425812Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047220489Cyklosport Pitstop.cz
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina KUKULOVÁ10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10047237869 
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10009335121BEPINK
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047232415ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10015064080KOVO PRAHA
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.