Závod: VELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP čj Louny

  
StavVýsledky
NázevVELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP čj Louny
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
Datum startu24.05.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmilanni@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice26-03-14-15-35-38propozice_file2014.05.24_louny_.j..pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

25-05-14-00-35-27Kopie_-_V140524_Louny_čj.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -SC SAMOTIŠKY 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
12Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -TEAM FORMAN CINELLI 
15Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
20Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -PUSKINAK.CZ 
28Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
29- - -TJ UNIČOV 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36- - -IVT NÁCHOD 
38- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
39- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
41- - -AC SPARTA PRAHA 
42Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
43- - -TEAM DUKLA PRAHA 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
47- - -DUKLA PRAHA 
48- - -TJ SIGMA HRANICE 
50Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
51Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -TEAM FORMAN CINELLI 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
25- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -AC SPARTA PRAHA 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -SKP DUHA Lanškroun 
35- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
37Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
38- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
41- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
42Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
43- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -BIKE 2000 
47- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
48- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
49Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KL SPORT MOST 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
7Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
12Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
15Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
24Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
26Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
27- - -TJ UNIČOV 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
35- - -DUKLA PRAHA 
37Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
38Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
39Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
40Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
43Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
44Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
46- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
6Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
10Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
9Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10047272326CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047264242CYKLO - SKI klub Polička
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub KOSINA10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10007882040ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
Jan BOUČEK10047207254RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10015425610 
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10047255047 
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047208466 
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - - CYKLOTEAM OSTROV
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047181891DUKLA PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYKLO FALTÝNEK
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - - TJ FAVORIT BRNO