Závod: VELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP silnice Louny - Tuchořice

  
StavVýsledky
NázevVELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP silnice Louny - Tuchořice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI mladší
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
Datum startu25.05.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmilanni@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice26-03-14-15-36-31propozice_file2014.05.25_louny_silnice.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

30-05-14-12-27-49Kopie_-_V140525_Louny.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM FORMAN CINELLI 
12- - -CYKLO - SKI klub Polička 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -DUKLA PRAHA 
23Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
25Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
26- - -SC SAMOTIŠKY 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
31- - -TJ UNIČOV 
32- - -TEAM DUKLA PRAHA 
33- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
34- - -TEAM DUKLA PRAHA 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -TEAM DUKLA PRAHA 
38Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
39- - -AC SPARTA PRAHA 
40- - -IVT NÁCHOD 
41- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
42Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -DUKLA PRAHA 
47- - -PUSKINAK.CZ 
48Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
49- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
10Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
11- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
12Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
21- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
24- - -TEAM FORMAN CINELLI 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
32- - -STEVENS Znojmo 
33- - -EX 23 SARONI factory team 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
37Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ SOKOL BLANSKO - CK 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -BIKE 2000 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
15Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
16Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
19Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
23Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25- - -TJ UNIČOV 
26Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
28David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
31Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
32- - -TJ KOVO PRAHA 
33- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
34Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
6Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
11Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
12Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
 Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
6Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
4Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
5Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
6Richard KOBRDUKLA PRAHA 
7Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
8Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
10Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
12Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
16Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
17- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047264242CYKLO - SKI klub Polička
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046639604IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
- - - BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub KOSINA10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047253128SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047255047 
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047208466 
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046659307Carla.kupkolo.cz
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
- - -10059447139TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - - CYKLOTEAM OSTROV
Monika SIMONOVÁ10007274273Cyklotrénink - František Trkal
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Pirelli Mercedes-Benz PRAHA Trek
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel NOVÝ10010638355ROCK MACHINE - CYKLOMAX
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047273538MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
Vladimír ČEPEK10047235546TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047181891DUKLA PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk DRÁBEK10046489353CYKLO FALTÝNEK
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - - TJ FAVORIT BRNO