Závod: MZM Lanškroun

  
StavVýsledky
NázevMZM Lanškroun
Odvětví
Silnice
Starší žáci a kadetky FINAL
Starší žáci a kadetky I
Starší žáci a kadetky II
Starší žáci a kadetky III
Starší žáci a kadetky IV
Datum startu30.05.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice26-03-14-16-17-31propozice_file2014.05.30_mzm_lankroun_2014.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

23-06-14-22-19-11RESULTCEL.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
6Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
10Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
16Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
23Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
28Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
34Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
35Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
36Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37- - -CK BÍTOVSKÁ 
38Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
40David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
41- - -ASO DUKLA BRNO 
47Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
52Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
54- - -HEAD BIKE Opava 
55Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
56Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -TJ SIGMA HRANICE 
59Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
62- - -GRAVITY RACING 
64- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
65Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
68- - -SKP DUHA Lanškroun 
69- - -SK CYKLO KLADNO 
71- - -ACS DRAK VRBNO 
73- - -BIKE 2000 
74- - -BIKE 2000 
76- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
80- - -TJ UNIČOV 
81- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
83Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
91- - -TJ FAVORIT BRNO 
93- - -TJ KOVO PRAHA 
95- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
96- - -TJ FAVORIT BRNO 
97- - -TJ UNIČOV 
98Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
99- - -ACS DRAK VRBNO 
101- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
102- - -SK BAGBIKE 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky II
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -Maloja Pushbikers 
6Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
12Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
13- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
21Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
29Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
31Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
32- - -BIKE 2000 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
39- - -SK CYKLO KLADNO 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
43Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
46- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
51Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
52- - -TJ SIGMA HRANICE 
55- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
56- - -GRAVITY RACING 
57- - -SKP DUHA Lanškroun 
58- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
65Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
68Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
69Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
71Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
77Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
78- - -BIKE 2000 
79- - -HEAD BIKE Opava 
82- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
83- - -TJ FAVORIT BRNO 
87- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
91- - -TJ FAVORIT BRNO 
92- - -ACS DRAK VRBNO 
93Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
94Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
95- - -TJ KOVO PRAHA 
97- - -TJ UNIČOV 
98- - -ACS DRAK VRBNO 
100- - -SK BAGBIKE 
101- - -TJ UNIČOV 
102- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky III
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
5Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -GRAVITY RACING 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
5Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
32- - -CK BÍTOVSKÁ 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
42- - -Maloja Pushbikers 
43David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
46- - -ASO DUKLA BRNO 
47Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
50Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
52Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
56- - -SK CYKLO KLADNO 
58Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
59Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
62Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
63Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
64Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
66- - -HEAD BIKE Opava 
67- - -ACS DRAK VRBNO 
68- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
69- - -TJ SIGMA HRANICE 
71- - -TJ UNIČOV 
72- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
79Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
80- - -TJ KOVO PRAHA 
84- - -BIKE 2000 
88- - -BIKE 2000 
89Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
90- - -TJ FAVORIT BRNO 
91- - -SKP DUHA Lanškroun 
92- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
94- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
95- - -TJ FAVORIT BRNO 
97- - -TJ UNIČOV 
98Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
99- - -ACS DRAK VRBNO 
100- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
101- - -SK BAGBIKE 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky IV
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -Maloja Pushbikers 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
12Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
23- - -CK BÍTOVSKÁ 
24Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
26Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
32- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
39Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
40Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
41Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
42Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
48David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
50- - -SK CYKLO KLADNO 
52Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
54Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
56- - -GRAVITY RACING 
57- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
58- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
59Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
62Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
65Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
66- - -TJ UNIČOV 
68- - -HEAD BIKE Opava 
69- - -TJ SIGMA HRANICE 
70- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
72- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
80Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
84- - -ACS DRAK VRBNO 
86- - -TJ FAVORIT BRNO 
88- - -SKP DUHA Lanškroun 
89- - -BIKE 2000 
92- - -TJ KOVO PRAHA 
93- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
94- - -TJ UNIČOV 
95- - -TJ FAVORIT BRNO 
96Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
97- - -ACS DRAK VRBNO 
99- - -SK BAGBIKE 
100- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Starší žáci a kadetky FINAL
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -Maloja Pushbikers 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
8Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
18- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
23Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
31Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -ASO DUKLA BRNO 
40David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
41Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
43Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
44Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
46Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
50Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -GRAVITY RACING 
57- - -SK CYKLO KLADNO 
58Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
59Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
61Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
62Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
65- - -HEAD BIKE Opava 
66- - -TJ SIGMA HRANICE 
72- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
74- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
75- - -TJ UNIČOV 
78- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
80- - -ACS DRAK VRBNO 
82Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
84- - -SKP DUHA Lanškroun 
85- - -BIKE 2000 
90- - -TJ KOVO PRAHA 
91- - -TJ FAVORIT BRNO 
93- - -TJ FAVORIT BRNO 
94- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
95Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
96- - -TJ UNIČOV 
98- - -ACS DRAK VRBNO 
99- - -SK BAGBIKE 
100- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047282834TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10016230508BIKE 2000
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047074282 
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047261818 
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047203820ACS DRAK VRBNO
- - -10047277780HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047966682ACS DRAK VRBNO
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047222917TJ UNIČOV
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047277578BIKE 2000
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin PEŠŤÁK10046856842Norco Bicycles CZ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047277679BIKE 2000
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10046940304SKP DUHA Lanškroun
- - - CYKLOTEAM OSTROV
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petra KOZELSKÁ10011196915BIKE 2000
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10011196814BIKE 2000
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047181891DUKLA PRAHA