Stav | Nemá výsledky |
Název | Českou Kanadou |
Třída | |
Odvětví | SilniceJUNIOŘI / JUNIOR MENJUNIORKY / JUNIOR FEMINI KADETI / CADET MEN KADETKY / CADET FEMINI MUŽI / MEN ŽÁCI / MINIME ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI ŽENY / WOMEN |
Datum startu | 9.06.2007 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
Telefon | |
Fax | |
Propozice |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Stanislav KOZUBEK | ČSC Praha | |
2 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
3 | - - - | TEAM SKY | |
4 | René ANDRLE | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
5 | Petr PUČELÍK | CYKLO ATOM | |
6 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
7 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
8 | - - - | SILNÝ - PELL´S TEAM | |
9 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
10 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
11 | - - - | Androni Giocattoli-Venezuela | |
12 | Pavel ŠUBRT | AC SPARTA PRAHA | |
13 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
14 | Josef SOUKUP | CYKLO ATOM | |
16 | - - - | PRODOLI RACING TEAM | |
17 | - - - | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
18 | Jiří KŘIVÁNEK | ETHIC SPORT | |
19 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
20 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
21 | - - - | LAWI Stars - GIANT | |
22 | Lukáš HORÁK | PUSKINAK.CZ | |
23 | Petr DRAHOŠ | FAMILY TEAM HLINSKO o.s. | |
24 | - - - | Bikonur Cycling Team | |
25 | Tomáš DUDEK | CK Kolo-park.cz | |
26 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
27 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
28 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
29 | - - - | KC SLAVIA PRAHA | |
30 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
31 | - - - | KOLOKRÁM | |
32 | - - - | ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN | |
33 | René JAURIS | FAVORIT RACING | |
34 | - - - | MARIN - HOKOR | |
35 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
36 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
37 | Michal BĚHOUNEK | VELOSERVIS TEAM | |
38 | - - - | DT - SPECIALIZED | |
39 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
40 | - - - | TEAM CUBE - EUROREGION NISA | |
41 | Karel KOPR | KC SLAVIA PRAHA | |
42 | Bedřich PRŮCHA | SportRaces-Isaac Team | |
- - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | ||
- - - | KOLOKRÁM | ||
Jiří BRÁZDIL | Open Cycling Academy z.s. | ||
Petr ČERMÁK | RAPID PLZEŇ | ||
- - - | SKP DUHA Lanškroun | ||
- - - | PUSKINAK.CZ | ||
- - - | STEVENS Znojmo | ||
Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | ||
- - - | ČESKÁ SPOŘITELNA MTB --- | ||
Pavel JELÍNEK | KC SLAVIA PRAHA | ||
- - - | PUSKINAK.CZ | ||
- - - | SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM | ||
Petr KUBIAS | Roman Kreuziger Cycling Academy | ||
- - - | RAPID PLZEŇ | ||
Jiří NESVEDA | AC SPARTA PRAHA | ||
Martin PEČENKA | CYKLO ATOM | ||
- - - | BIGLA CYCLING TEAM | ||
- - - | ELKOV AUTHOR cycling team | ||
- - - | Cyklotrénink - František Trkal | ||
- - - | TEAM CUBE - EUROREGION NISA | ||
- - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
2 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
3 | Filip ADEL | SUPERIOR SUNINVENT TEAM | |
4 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
5 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
6 | - - - | Klein Constantia | |
7 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
8 | Marek VOLF | CK Příbram - Fany GASTRO | |
9 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
10 | Jan BENEŠ | Symbio+CE.Energy | |
11 | - - - | MARATON CENTRUM JIČÍN | |
12 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
13 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
14 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
15 | - - - | ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN | |
16 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
17 | - - - | CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY | |
18 | - - - | Bikonur Cycling Team | |
19 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
20 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
21 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
22 | - - - | caffenannini.cz CyclingMTBteam | |
23 | - - - | CT J.HRADEC U SK KAMEN | |
24 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
25 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
26 | Michal MALÍK | LAWI Stars - GIANT | |
27 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
28 | - - - | CK Příbram | |
29 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
30 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
31 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
32 | - - - | CYKLOTEAM OSTROV | |
33 | Karel NEPRAŠ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
34 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
35 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
36 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
37 | - - - | CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL | |
38 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
39 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
40 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
41 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
42 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
43 | - - - | CYKLO VELEŠÍN | |
44 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
45 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
46 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
47 | Michal BEDNÁŘ | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
48 | Jiří KAŇKOVSKÝ | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
49 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
50 | Tomáš HAVELKA | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
- - - | PRODOLI RACING TEAM | ||
- - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | ||
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
- - - | TJ FAVORIT BRNO | ||
- - - | TJ FAVORIT BRNO | ||
- - - | KC ŽAKO PARDUBICE |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Pavla HAVLÍKOVÁ | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
2 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
3 | - - - | ALLTRAINING.CZ | |
4 | - - - | CYKLOTRENINK.COM | |
5 | - - - | CK Příbram |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
2 | Karel HNÍK | PARDUS TUFO Prostějov | |
3 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
4 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
5 | - - - | STEVENS Znojmo | |
6 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
7 | - - - | JIRAPO-GIANT | |
8 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
9 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
10 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
11 | Martin CETKOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
12 | Lukáš SMOLA | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | |
13 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
14 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
15 | Petr VAKOČ | ETIXX - QUICK STEP | |
16 | - - - | WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK | |
17 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
18 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
19 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
20 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
21 | - - - | Symbio+CE.Energy | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
24 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
25 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
26 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
27 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
28 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
29 | - - - | KOLOKRÁM | |
30 | - - - | KC ŽAKO PARDUBICE | |
31 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
32 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
33 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
34 | Oldřich NOVOTNÝ | CT WEBER | |
35 | - - - | CK FESO PETŘVALD | |
36 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
37 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
38 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
39 | - - - | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | |
40 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
41 | - - - | SK CYKLOSPORT KERN | |
42 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
43 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
44 | - - - | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | |
45 | Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
46 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
47 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
48 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
49 | - - - | TJ DUKLA BRNO | |
50 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
51 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
52 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
53 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
- - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | ||
- - - | DUKLA PRAHA | ||
Ondřej VENDOLSKÝ | FAVORIT RACING |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | PROFI SPORT CHEB | |
2 | - - - | PELL´S TEAM | |
3 | - - - | CK LUCAS FRAMES BLŠANY | |
4 | - - - | PELL´S TEAM | |
5 | - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
7 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
2 | Daniel TUREK | Israel Cycling Academy | |
3 | Jan KRAUS | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | VEUS VYŠKOV | |
5 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
6 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
7 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
8 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
9 | Denis RUGOVAC | FAVORIT RACING | |
10 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
11 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
12 | - - - | SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA | |
13 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
14 | - - - | CYKLO ATOM | |
15 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
16 | - - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | |
17 | - - - | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
18 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
19 | - - - | DUKLA PRAHA | |
20 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
21 | - - - | CT WEBER | |
22 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
23 | - - - | KC HLINSKO | |
24 | - - - | CK Příbram | |
25 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
26 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
27 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
28 | - - - | SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA | |
29 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
30 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
31 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
32 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
34 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
35 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
- - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | ||
Tomáš MEDEK | CT WEBER |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
2 | Martina MIKULÁŠKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK | |
2 | Lucie HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | TEAM CYCLING FANINI | |
4 | - - - | TJ FAVORIT BRNO |
Nebyl nalezen žádný záznam |