Závod: Českou Kanadou

  
StavNemá výsledky
NázevČeskou Kanadou
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIOR MEN
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
KADETI / CADET MEN
KADETKY / CADET FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY / WOMEN
Datum startu9.06.2007
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TEAM SKY 
4René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Petr PUČELÍKCYKLO ATOM 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
12Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
16- - -PRODOLI RACING TEAM 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -LAWI Stars - GIANT 
22Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
23Petr DRAHOŠFAMILY TEAM HLINSKO o.s. 
24- - -Bikonur Cycling Team 
25Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
26Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
27- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -KC SLAVIA PRAHA 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -KOLOKRÁM 
32- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
33René JAURISFAVORIT RACING 
34- - -MARIN - HOKOR 
35- - -AC SPARTA PRAHA 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
38- - -DT - SPECIALIZED 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
41Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
42Bedřich PRŮCHASportRaces-Isaac Team 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -KOLOKRÁM 
 Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
 Petr ČERMÁKRAPID PLZEŇ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ČESKÁ SPOŘITELNA MTB --- 
 Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM 
 Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -RAPID PLZEŇ 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 Martin PEČENKACYKLO ATOM 
 - - -BIGLA CYCLING TEAM 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIOR MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -Klein Constantia 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Jan BENEŠSymbio+CE.Energy 
11- - -MARATON CENTRUM JIČÍN 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -TEAM FORMAN CINELLI 
15- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
18- - -Bikonur Cycling Team 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
23- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -CK Příbram 
29- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -TJ STADION LOUNY 
32- - -CYKLOTEAM OSTROV 
33Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -TJ STADION LOUNY 
37- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
38- - -EX 23 SARONI factory team 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40- - -EX 23 SARONI factory team 
41- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
42- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
43- - -CYKLO VELEŠÍN 
44- - -TEAM DUKLA PRAHA 
45- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
46- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
47Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
48Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -TEAM DUKLA PRAHA 
50Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC ŽAKO PARDUBICE 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3- - -ALLTRAINING.CZ 
4- - -CYKLOTRENINK.COM 
5- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii KADETI / CADET MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -STEVENS Znojmo 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -JIRAPO-GIANT 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
11Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -ETIXX - QUICK STEP 
16- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18- - -SKP DUHA Lanškroun 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -SKP DUHA Lanškroun 
21- - -Symbio+CE.Energy 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -KOLOKRÁM 
30- - -KC ŽAKO PARDUBICE 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
33- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
34Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
35- - -CK FESO PETŘVALD 
36- - -SKP DUHA Lanškroun 
37- - -CK BÍTOVSKÁ 
38- - -ASO DUKLA BRNO 
39- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
40- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
41- - -SK CYKLOSPORT KERN 
42- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
43- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
44- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
45Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -TJ STADION LOUNY 
48- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
49- - -TJ DUKLA BRNO 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
51- - -AC SPARTA PRAHA 
52- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
53- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PROFI SPORT CHEB 
2- - -PELL´S TEAM 
3- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
4- - -PELL´S TEAM 
5- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -VEUS VYŠKOV 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -CYKLO ATOM 
15- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
16- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
17- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21- - -CT WEBER 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -KC HLINSKO 
24- - -CK Příbram 
25- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
34- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Tomáš MEDEKCT WEBER 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam