Závod: ČP mládeže Motol

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - omnium
JUNIOŘI - sprinterské omnium
JUNIOŘI - stíhací omnium
JUNIORKY + ŽENY - omnium
JUNIORKY A ŽENY - sprinterské omnium
JUNIORKY A ŽENY - stíhací omnium
KADETI - bodovací do silničního poháru
KADETI - omnium
KADETI - sprinterské omnium
KADETI - stíhací omnium
ŽÁCI - bodovací do silničního poháru
ŽÁCI - omnium
ŽÁCI - sprinterské omnium
ŽÁCI - stíhací omnium
ŽÁKYNĚ + KADETKY - bodovací do silničního poháru
ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprinterské omnium
ŽÁKYNĚ A KADETKY - stíhací omnium
Datum startu25.04.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice14-04-14-11-51-42propozice_file0425_cp_motol_2014_.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

30-04-14-15-33-56motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
6- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
15Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
16Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
11Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - bodovací do silničního poháru
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -DUKLA PRAHA 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM LOUNY 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
3Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
9Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
10Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
12Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
8Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
9Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - bodovací do silničního poháru
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
9Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
 Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ DUKLA BRNO 
7Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ DUKLA BRNO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ DUKLA BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY - bodovací do silničního poháru
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4- - -TJ DUKLA BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
Jakub DUŘT10046812483BORA - hansgrohe
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10046863209CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222917TJ UNIČOV
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046720032DUKLA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047574440DUKLA PRAHA
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10046630813DUKLA PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10047263333CK Příbram - Fany GASTRO
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - - TJ FAVORIT BRNO