Závod: ČP dráha Prostějov

  
StavVýsledky
NázevČP dráha Prostějov
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - omnium
JUNIOŘI - sprinterské omnium
JUNIOŘI - stíhací omnium
JUNIORKY + ŽENY - omnium
JUNIORKY A ŽENY - sprinterské omnium
JUNIORKY A ŽENY - stíhací omnium
KADETI - omnium
KADETI - sprinterské omnium
KADETI - stíhací omnium
Datum startu30.05.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailr.kratochvil@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1400681588-propozice-p-drha-prostjov.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-06-14-15-27-34Sešit2.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ DUKLA BRNO 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
13Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
7Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ DUKLA BRNO 
6Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PUSKINAK.CZ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -DUKLA PRAHA 
24Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - sprinterské omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
16Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - stíhací omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SC SAMOTIŠKY 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
17Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -DUKLA PRAHA 
20Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014216948KOVO PRAHA