Závod: Velká cena Kores Strmilov

  
StavVýsledky
NázevVelká cena Kores Strmilov
Odvětví
Silnice
ELITE ženy
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Starší žáci
Starší žákyně
Datum startu7.06.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklosporthajek@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice27-05-14-21-04-30propozice_file2014.06.07_strmilov.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

11-06-14-13-36-45Výsledky_STRMILOV_7._6._2014.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
9Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
11Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
16- - -TEAM FORMAN CINELLI 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Lukáš KUNTGHOST Team 
22Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32Daniel MAYERKC HLINSKO 
33Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
34- - -BIKE 2000 
35- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
37- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
38Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
41- - -Vysočina Cycling 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -TJ SIGMA HRANICE 
47Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
48- - -TJ KOVO PRAHA 
49- - -CK FESO PETŘVALD 
51- - -DUKLA PRAHA 
52- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
53- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
3- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ALLTRAINING.CZ 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
9- - -IN - LIFE cycling team 
10- - -TJ UNIČOV 
13- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
14Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
15- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
16- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
17- - -CK FESO PETŘVALD 
18Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
 - - -CYKLOTRENINK.COM 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TEAM FORMAN CINELLI 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
25Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
26Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
27Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29- - -CYKLO - SKI klub Polička 
30Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
31- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
32- - -TEAM DUKLA PRAHA 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
36- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
42Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
43Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
44- - -TEAM DUKLA PRAHA 
45- - -SC SAMOTIŠKY 
46- - -TJ KOVO PRAHA 
47- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
48- - -AC SPARTA PRAHA 
49- - -IVT NÁCHOD 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
51Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
55- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
56- - -Cyklo Bendl 
57- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
60- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
61Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
62- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Starší žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Starší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -Maloja Pushbikers 
3Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
18Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
19Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
25Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27- - -TJ UNIČOV 
28- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
29- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
32- - -DUKLA PRAHA 
33Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
36- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
37Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TEAM LOUNY 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -TJ TŽ TŘINEC 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla SPUDILOVÁ10047253229SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008822637 
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046325059DUKLA PRAHA
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047272326CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047264242CYKLO - SKI klub Polička
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047220590CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10014211187 
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
- - - BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub KOSINA10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046711544Cyklo Bendl
- - -10009338454EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047211193Vysočina Cycling
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047255047 
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047208466 
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10009335121BEPINK
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047220893CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10047220792CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220388CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10048191196CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10012849955GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - - TJ FAVORIT BRNO