Závod: O pohár Hotelu Artaban Žirovnice

  
StavVýsledky
NázevO pohár Hotelu Artaban Žirovnice
Odvětví
Silnice
ELITE ženy
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Starší žáci
Starší žákyně
Datum startu8.06.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailcyklosporthajek@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice27-05-14-21-06-37propozice_file2014.06.08_irovnice.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-08-14-15-27-59Kopie_-_Výsledky_-_Žirovnice_2014.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
2Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
17Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ STADION LOUNY 
23- - -BIKE 2000 
24- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
25Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -TEAM FORMAN CINELLI 
31- - -TJ SIGMA HRANICE 
32- - -TEAM DUKLA PRAHA 
33- - -AC SPARTA PRAHA 
34Lukáš KUNTGHOST Team 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
37- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
39- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
42Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44- - -DUKLA PRAHA 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -STEVENS Znojmo 
47- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49- - -EX 23 SARONI factory team 
50- - -Vysočina Cycling 
51- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
52- - -TEAM FORMAN CINELLI 
53- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ELITE ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
4Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ALLTRAINING.CZ 
6Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -IN - LIFE cycling team 
9Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
12- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
13Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -CK FESO PETŘVALD 
 Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
 - - -CYKLOTRENINK.COM 
 - - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -SC SAMOTIŠKY 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
7Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
22- - -TEAM FORMAN CINELLI 
23- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
24Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
25Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
26Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
27Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
29- - -Cyklo Bendl 
31Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
32- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
33- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
36- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39- - -CYKLO - SKI klub Polička 
40- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
41Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
42Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -TJ KOVO PRAHA 
50- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
52Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
53- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -Cyklo Bendl 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii Starší žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Starší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
3Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -Maloja Pushbikers 
5Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
18Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
24Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
25- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
26David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
27Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
28- - -TJ UNIČOV 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
31Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
32- - -DUKLA PRAHA 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 - - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
6- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
 Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Adéla SPUDILOVÁ10047253229SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008822637 
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048057925TJ UNIČOV
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047264242CYKLO - SKI klub Polička
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10014211187 
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
- - - BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10015730754 
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046527345TJ UNIČOV
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046711544Cyklo Bendl
- - -10009338454EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047255047 
- - -10007180509CYKLOTRENINK
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047208466 
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047212611MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
- - -10046713261Cyklo Bendl
- - -10047150771Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Nikola BAJGEROVÁ10009748278ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10009335121BEPINK
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel NOVÝ10010638355ROCK MACHINE - CYKLOMAX
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
- - -10047213116TJ Sigma Hranice, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Radim MATĚJKA10048084395Cyklo Bendl
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10048191196CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046667892Cyklo Bendl
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10012849955GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - - TJ FAVORIT BRNO