Závod: MČR čj Elite, U23

  
StavVýsledky
NázevMČR čj Elite, U23
Odvětví
Silnice
Muži
U23
Datum startu26.06.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailczechtour09@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice29-05-14-08-47-18propozice_file2014.06.26_mr_sr_j_elite_u23.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-07-14-13-55-14ExpTTU23.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3Zdeněk ŠTYBARQuick-Step Floors Cycling Team 
4- - -LAWI Stars - GIANT 
5- - -Astana Pro Team 
6Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
7Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
10Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
15Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
16- - -SportRaces-Isaac Team 
17- - -NowiS TEAM 
18- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19- - -CYCLING BRNO 
20René JAURISFAVORIT RACING 
21Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
22- - -PUSKINAK.CZ 
 Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM SKY 
 Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
5Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
8Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
9Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TEAM FORMAN CINELLI 
12Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -KOLOKRÁM 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
17Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
18Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
19Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
20Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
21- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
24- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
25- - -KČCL 1900 
 - - -NowiS TEAM 
 Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006049750Klein Constantia
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
Jan FOJTÍK10005462393FORCE FOJTÍK HEAD TEAM
Jan JOBÁNEK10002995563Superior Velsbike Team
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - - TEAM SKY
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10009846187 
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10006629124MAX CURSOR
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008659050CCC Team
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013482071CYCLING BRNO
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10009386348 
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007397848MORAVEC Team
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012051424KČCL 1900
- - -10008500315SPASTIC HANDICAP
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš MALÍK10047240394SSC ŽELEZNÝ BROD
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047240600NowiS TEAM
- - -10012849955GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10013482172NowiS TEAM
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP