Závod: MČR zj Ženy, Juniorky, Junioři

  
StavVýsledky
NázevMČR zj Ženy, Juniorky, Junioři
Odvětví
Silnice
Junior
Juniorky
ženy
Datum startu28.06.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailczechtour09@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice29-05-14-08-48-30propozice_file2014.06.28_mr_sr_zj_junioi_juniorky_eny.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-07-14-14-07-35ExportJuniori.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Lukáš KUNTGHOST Team 
5Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
15Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
16Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
17Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TJ SIGMA HRANICE 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -TEAM FORMAN CINELLI 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -PUSKINAK.CZ 
33- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
36Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
37- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -Klein Constantia 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -OPLT CYCLING 
4Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
8Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -GHOST Team 
11- - -ALLTRAINING.CZ 
12Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
13- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
14- - -SK CYKLOTOUR ÚSTÍ NAD LABEM 
15- - -NowiS TEAM 
16- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
17Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
18- - -TEAM LOUNY 
19Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ UNIČOV 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
 - - -CYKLOTRENINK.COM 
 - - -CYCLING BRNO 
 Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Barbora PRŮDKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -NowiS TEAM 
4Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
5Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
6- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -NowiS TEAM 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ TŽ TŘINEC 
 Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Denisa BARTIZALOVÁOPLT CYCLING 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -NowiS TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10008822637 
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10046585747DUKLA PRAHA
- - -10009722919GHOST Team
Barbora PRŮDKOVÁ10008822738GHOST Team
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10009446770ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009511741DUKLA PRAHA
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314OPLT CYCLING
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010588340TEAM LOUNY
- - -10014510877NowiS TEAM
- - - BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10046814204ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub KOSINA10015429044ENJOY RIDING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub ŠULC10009544578Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10013985057APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10015214836 
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009338454EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10007180509CYKLOTRENINK
- - -10009850938TEAM LOUNY
Katarína KREJČÍKOVÁ10014533614LOKOMOTIVA NYMBURK
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10013951109CK HOBBY Bohumín
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10013668593TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10008624391ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048005886Carla.kupkolo.cz
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10005973261NowiS TEAM
- - -10009808502Klein Constantia
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047285662Nilfisk ALTO pro cycling
- - -10013985158NowiS TEAM
- - -10013344655NowiS TEAM
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10009335121BEPINK
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10014534119TJ FAVORIT BRNO
- - -10014510978CK FESO PETŘVALD
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006117650CPV KRNOV
- - -10014534018NowiS TEAM
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
- - -10013492074TEAM FORMAN CINELLI
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tomáš FLÁMA10014211490TS BOHEMIA BIKE TEAM
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM