Závod: MČR zj Elite, U23

  
StavVýsledky
NázevMČR zj Elite, U23
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu29.06.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailczechtour09@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice29-05-14-08-49-03propozice_file2014.06.29_mr_sr_zj_elite_u23.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-07-14-14-16-49ExportMuziU23.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1Zdeněk ŠTYBARQuick-Step Floors Cycling Team 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TEAM SKY 
6- - -Astana Pro Team 
7Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
8Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
9Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -Klein Constantia 
11- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
12Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -LAWI Stars - GIANT 
14Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
19Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
25Michal KESLBikonur Cycling Team 
26Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
27Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
28Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
30Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32- - -AC SPARTA PRAHA 
 Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Vojtěch BERANALLTRAINING.CZ 
 Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
 Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
 Dominik BUKSAFUTURE CYCLING - eD´system 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
 Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -DAMIL SABY TEAM 
 Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
 - - -Vysočina Cycling 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -Vysočina Cycling 
 Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
 Jan SVOBODAYOGI RACING OSTRAVA 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Martin ZEITHAMMERČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
6Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
7Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
8Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
9Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11- - -KOLOKRÁM 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16Tomáš MEDEKCT WEBER 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
 - - -Česká spořitelna Specialized 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
 - - -MORAVEC Team 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10005920822BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10008863053TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10004620113Androni Giocattoli-Venezuela
- - -10007503134CCC Team
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006049750Klein Constantia
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10006469375Astana Pro Team
Jan JOBÁNEK10002995563Superior Velsbike Team
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
- - -10006800488PUSKINAK.CZ
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10013954846Vysočina Cycling
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří BOUŠKA10006188984LAWI Stars - GIANT
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10004771976 
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007945492KC HLINSKO
- - - TEAM SKY
Lubomír PETRUŠ10005618809Ethic Sport cycling team
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
- - -10009846187 
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825TEAM DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin ZEITHAMMER10014559276ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michal BEDNÁŘ10013602010ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
- - -10008659050CCC Team
- - -10008708459EX 23 SARONI factory team
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046347085PUSKINAK.CZ
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047888375ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavel BOUDNÝ10003279792Ethic Sport cycling team
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10014559579VELOSERVIS TEAM
Pavel VRŠECKÝ10047628495RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014559377VELOSERVIS TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009386348 
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10014422567CK Příbram - Fany GASTRO
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008706641KOVO PRAHA
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002318381PUSKINAK.CZ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047750757 
- - -10012051424KČCL 1900
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10013955957Vysočina Cycling
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10008146869TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047240600NowiS TEAM
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch BERAN10003007889ALLTRAINING.CZ
- - -10004627587 
- - -10048191196CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10012849955GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10013482172NowiS TEAM
Zdeněk MLYNÁŘ10001130032SPASTIC HANDICAP
Zdeněk ŠTYBAR10002782264Quick-Step Floors Cycling Team