Závod: Sprinterské dny Plzeň

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny Plzeň
Odvětví
Dráha
Kadeti + juniorky - omnium
Kadeti - sprinterské omnium celkově
žáci - sprinterské omnium celkově
Žáci, žákyně, kadetky - omnium celkově
Žákyně, kadetky - sprinterské omnium celkově
ženy - sprinterské omnium celkově
Datum startu13.06.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice05-06-14-08-11-27propozice_filep-drha-sprintersk-dny-plze-14-16-6-2013.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti + juniorky - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprinterské omnium celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci, žákyně, kadetky - omnium celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK BÍTOVSKÁ 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
9Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
10Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
11Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
13Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii žáci - sprinterské omnium celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
7Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
10Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
11Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ženy - sprinterské omnium celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně, kadetky - sprinterské omnium celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047263232KOVO PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10005379844PUSKINAK.CZ
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM