Závod: Prémie ČP

  
StavVýsledky
NázevPrémie ČP
Odvětví
Silnice
Strmilov junioři 1
strmilov junioři 2
strmilov kadeti 1
Strmilov kadeti 2
strmilov žáci
žirovnice junioři 1
žirovnice junioři 2
žirovnice kadeti 1
žirovnice kadeti 2
žirovnice žáci
Datum startu17.06.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii žirovnice junioři 1
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
4- - -TEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii Strmilov junioři 1
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Lukáš KUNTGHOST Team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii strmilov junioři 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii žirovnice junioři 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Strmilov kadeti 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii strmilov žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii žirovnice žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii žirovnice kadeti 1
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii strmilov kadeti 1
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii žirovnice kadeti 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -SC SAMOTIŠKY 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam