Závod: MČR st.žáků, žákyň, kadetů a kadetek v sil. záv. jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMČR st.žáků, žákyň, kadetů a kadetek v sil. záv. jednotlivců
Třída 
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu2.08.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailburesenior@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1406010614-propozice-mr-st.k-ky-kadet-a-kadetek-v-sil.-zv.-jednotlivc.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
13David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
18Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
22Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
25- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
26Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
28Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
29Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
30Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
33- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
34Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
35Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -TJ UNIČOV 
38- - -DUKLA PRAHA 
39- - -TJ KOVO PRAHA 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
12Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
15Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17- - -TEAM FORMAN CINELLI 
18- - -CYKLO - SKI klub Polička 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
21- - -SC SAMOTIŠKY 
22- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
23David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
24Daniel RYBÍNTJ FAVORIT BRNO 
25- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
30- - -TJ UNIČOV 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
36Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
39- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
40- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
41Matěj SYROVÁTKAAC SPARTA PRAHA 
42- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
43Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
44- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
45Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
46- - -PUSKINAK.CZ 
47Milan KABRHELTEAM DUKLA PRAHA 
48- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
49Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
51- - -TEAM DUKLA PRAHA 
52- - -SK BAGBIKE 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Cyklo Bendl 
 Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -TEAM BIKE PERŠTEJN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Filip STEHNOJaroslav Kulhavy Cycling Team 
 - - -Cyklo Bendl 
 Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
3Kateřina NAVRÁTILOVÁTJ SIGMA HRANICE 
4Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
8Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
11Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -MORAVEC Team 
14Alexandra OLIVOVÁBIKE 2000 
15Markéta PYTLOVÁSK BAGBIKE 
 - - -PUSKINAK.CZ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10010777084Eleven Black.ET team
- - -10010127689NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Alexandra OLIVOVÁ10016230508 
Alvin TOMÁŠEK10023479034 
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
- - -10015141377 
- - -10010778094MERIDA BIKE RANCH TEAM
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903Caja Rural Seguros RGA
- - -10047295261SK BAGBIKE
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10046325059DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10047272326Cyklosport Pitstop.cz
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090Israel - Premier Tech
- - -10010946331 
- - -10010946230 
- - -10047261818 
- - -10047264242CYKLO - SKI klub Polička
- - -10047243630MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049CYKLOTEAM OSTROV
Denis CHARALAMBIDIS10016144016TJ ČZU PRAHA
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10015330731 
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Filip STEHNO10015730754CYKLO - SKI klub Polička
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Hynek PALIČKA10046583929 
- - -10046470256Cyklo Bendl
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub DUŘT10046812483 
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub FRANK10047267070MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
- - -10047277780 
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10014825624PROOFY cycling team
Jakub OTRUBA10015093079ATT Investments
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SCHIERL10016518070 
- - -10010776882REXONIX KOVO PRAHA
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432 
- - -10010894292REXONIX KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
- - -10009745349 
- - -10010894595 
Jan ŠTYCH10047220287ROUVY Specialized
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046587666DUKLA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10023528847 
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551 
Josef FIALA10015425812ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047220489Cyklosport Pitstop.cz
- - -10047255047 
Kamila JANŮ10023478327 
Karel ARLT10023478731 
Karel KUBA10016145026 
Karel TYRPEKL10047918081 
- - - Maloja Pushbikers
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina NAVRÁTILOVÁ10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
Klára VERNEROVÁ10047781978 
- - -10047768945 
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046311824 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Markéta PYTLOVÁ10047289807CK FESO PETŘVALD
- - -10046720032 
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
Matěj STYBOR10016300529REXONIX KOVO PRAHA
Matěj SYROVÁTKA10010967145 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Michael ZEŤÁK10010127588PSG Mechanix
Michaela BOJKOVÁ10048205243CykloMira Wallachian Racing
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
- - -10047203719 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
Petr HETFLEIŠ10047236758 
Petr KELEMEN10047170272Tudor Pro Cycling Team
Petr KLABOUCH10048005785 
- - -10048203627Team Forman Energetic
- - - DUKLA PRAHA
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572 
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ATT Investments
- - -10047220893Cyklosport Pitstop.cz
Štěpán STLOUKAL10023561785Cycle Community
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
- - -10047220792Cyklosport Pitstop.cz
Tereza NEUMANOVÁ10010181849UAE Team ADQ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš ČAPEK10010182556Integray L27 Cycling Team
- - -10047223119TEAM BIKE PERŠTEJN
- - -10047293645SKP DUHA Lanškroun
- - -10015064080REXONIX KOVO PRAHA
- - -10046584030 
- - -10046727914DUKLA PRAHA
- - -10047220388Cyklosport Pitstop.cz
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753 
- - -10047276265MORAVEC Team
Veronika JANDOVÁ10047256764Cycleversum women team
- - -10047920206 
Vojtěch BŘEZNA10047919802 
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10047048115DUKLA PRAHA
- - -10048071968LAWI junior team
- - - TJ FAVORIT BRNO