Závod: MČR starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek v časovce jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMČR starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek v časovce jednotlivců
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu29.07.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailburesenior@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1404301002-propozice-mr-starch-k-a-ky-kadet-a-kadetek-v-asovce-jednotlivc.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

31-07-14-19-00-06Kopie_-_V140729_MČR_čj_Račice_(3).xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -Maloja Pushbikers 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
13Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
16Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
18Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
22Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
26Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
28- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
29Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
30- - -TJ UNIČOV 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -DUKLA PRAHA 
33Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
10Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
12- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
13- - -MORAVEC Team 
14Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -NowiS TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ UNIČOV 
9Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
14- - -SC SAMOTIŠKY 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
25Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
26Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
27- - -DUKLA PRAHA 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -TEAM FORMAN CINELLI 
30Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
31- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
32- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40- - -AC SPARTA PRAHA 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -PUSKINAK.CZ 
43- - -NowiS TEAM 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
47Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
48- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
49- - -ACS DRAK VRBNO 
50Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -NowiS TEAM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -IVT NÁCHOD 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10010127689NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047261818 
- - -10047243630MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046812483BORA - hansgrohe
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138 
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745349 
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jaromír SKÁLA10009839117MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10015425812CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047255047 
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10046720032DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719TJ UNIČOV
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JIROUŠ10048206455ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047627788DUKLA PRAHA
- - -10047964864NowiS TEAM
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10011016554ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047967187NowiS TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047293645SKP DUHA Lanškroun
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047276265MORAVEC Team
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - - TJ FAVORIT BRNO