Závod: MČR starších žáků, žákyň a katetek v čas. dvojic a čas. dr. kadetů

  
StavVýsledky
NázevMČR starších žáků, žákyň a katetek v čas. dvojic a čas. dr. kadetů
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu31.07.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailburesenior@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1403548490-propozice-mr-starch-k-ky-a-katetek-v-as.-dvojic-a-as.-dr.-kadet.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

31-07-14-19-05-10Kopie_-_V140731_MČR_čd_Račice_(1).xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
1- - -Maloja Pushbikers 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
2Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
4Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
10Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
11Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Miloslav KRÝDACyklo Bendl 
12Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
13Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -TJ SIGMA HRANICE 
2Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
5Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -MORAVEC Team 
7Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SC SAMOTIŠKY 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
6- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
7Jaromír SKÁLAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
9- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PUSKINAK.CZ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -Cyklo Bendl 
13Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
13- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
13- - -Cyklo Bendl 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 - - -BORA - hansgrohe 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -TJ UNIČOV 
3Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
6Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Lukáš KUNTGHOST Team 
1Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
7- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
8Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047485322MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10010127689NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10008822637 
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046585747DUKLA PRAHA
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10010778094KROSS Bike Ranch team
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046863916DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047226856MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10046325059DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010946230TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047261818 
- - -10009511741DUKLA PRAHA
- - -10047243630MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009769496AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046429436DUKLA PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10046470256Cyklo Bendl
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10046812483BORA - hansgrohe
- - -10046783585DUKLA PRAHA
- - -10047267070MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138 
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048208980IVT NÁCHOD
- - -10046645361DUKLA PRAHA
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009512044DUKLA PRAHA
Jaromír SKÁLA10009839117MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10048006795DUKLA PRAHA
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047222917TJ UNIČOV
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046369014TJ UNIČOV
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10015425812CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047255047 
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375TEAM DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOBES10008822435SKIBIKECENTRUM.CZ team
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009500829 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10046711847Cyklo Bendl
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046810867DUKLA PRAHA
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047574440DUKLA PRAHA
Michael ZEŤÁK10010127588EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10048006189MRX TEAM BOŘITOV
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Miloslav KRÝDA10092745825Cyklo Bendl
- - - CYKLOTEAM OSTROV
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719TJ UNIČOV
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047259895DUKLA PRAHA
- - - DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047487443DUKLA PRAHA
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JIROUŠ10048206455ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10048095412DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
- - -10011016554ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047293645SKP DUHA Lanškroun
- - -10015064080KOVO PRAHA
Tomáš MOŠNIČKA10011109312TM PARACYCLING TEAM
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047276265MORAVEC Team
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047181891DUKLA PRAHA
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10047048115DUKLA PRAHA
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047506338DUKLA PRAHA
- - - TJ FAVORIT BRNO