Stav | Výsledky |
Název | MČR starších žáků, žákyň a katetek v čas. dvojic a čas. dr. kadetů |
Třída | |
Odvětví | SilniceJUNIOŘI / JUNIORSKADETI / CADETS KADETKY / CADET FEMINI ŽÁCI / MINIME ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI |
Datum startu | 31.07.2014 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
buresenior@seznam.cz | |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | 1403548490-propozice-mr-starch-k-ky-a-katetek-v-as.-dvojic-a-as.-dr.-kadet.pdf (1.04.2015) |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Samuel JIROUŠ | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
1 | - - - | Maloja Pushbikers | |
2 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
2 | Jakub SCHIERL | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
3 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
3 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
4 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
4 | Matouš MĚŠŤAN | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | Martin ČECH | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
5 | Jan KAŠPAR | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
6 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
6 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
7 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
7 | Lukáš KOLAŘÍK | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | Karel ARLT | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
8 | Jakub PILEČEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
9 | David ANDRLE | SKP DUHA Lanškroun | |
9 | Michal ROTTER | SKP DUHA Lanškroun | |
10 | Milan ŠIMEK | TJ FAVORIT BRNO | |
10 | Jan VONEŠ | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | Adam HOFMEISTER | Roman Kreuziger Cycling Academy | |
11 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
12 | Miloslav KRÝDA | Cyklo Bendl | |
12 | Daniel MICHAL | SKP DUHA Lanškroun | |
13 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
13 | Tadeáš PÁV | TJ KOVO PRAHA | |
14 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
14 | - - - | TJ UNIČOV |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | AUTHOR TEAM STUPNO | |
1 | - - - | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
2 | Kateřina NAVRÁTILOVÁ | TJ SIGMA HRANICE | |
2 | Daniela TRČKOVÁ | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | |
3 | Tereza NEUMANOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | NUTREND SPECIALIZED RACING | |
4 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | Denisa ŠVECOVÁ | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | |
5 | - - - | CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ | |
5 | Elizabeth UNGERMANOVÁ | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
6 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
6 | Tereza ŠVIHÁLKOVÁ | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
7 | - - - | MORAVEC Team | |
7 | Natálie VALUCHOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | SC SAMOTIŠKY | |
1 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
1 | Jakub OTRUBA | ELKOV AUTHOR cycling team | |
1 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
2 | Daniel BABOR | PARDUS TUFO Prostějov | |
2 | Tomáš ČAPEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
2 | Petr KLABOUCH | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
2 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
3 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
3 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
3 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | Josef FIALA | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | |
4 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | Šimon VANÍČEK | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
4 | David ZADÁK | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
5 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
5 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
6 | - - - | ZPcyklo PROOFY Corratec team | |
6 | - - - | ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS | |
6 | - - - | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
7 | Jonáš BŘEZINA | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
7 | - - - | MS BIKE ACADEMY RACING | |
7 | Jaromír SKÁLA | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
8 | Martin ČECHMAN | ASO DUKLA BRNO | |
8 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
8 | Milan KABRHEL | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | Daniel RYBÍN | TJ FAVORIT BRNO | |
9 | Jakub FRANK | MS BIKE ACADEMY RACING | |
9 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
9 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
10 | Denis CHARALAMBIDIS | TJ KOVO PRAHA | |
10 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
10 | Karel KUBA | CK Příbram - Fany GASTRO | |
11 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
11 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
11 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
12 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | Marek DOLNÍČEK | PARDUS TUFO Prostějov | |
12 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
12 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
13 | - - - | Cyklo Bendl | |
13 | Filip STEHNO | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | |
13 | - - - | Cyklo Bendl | |
14 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
14 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
14 | Matěj STYBOR | TJ KOVO PRAHA | |
Jakub DUŘT | BORA - hansgrohe | ||
- - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | ||
- - - | TJ KOVO PRAHA | ||
Michael ZEŤÁK | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Markéta HÁJKOVÁ | SKP DUHA Lanškroun | |
1 | Hana HEŘMANOVSKÁ | TJ UNIČOV | |
2 | Kamila JANŮ | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
2 | Celestýna SOUČKOVÁ | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
3 | - - - | TJ UNIČOV | |
3 | Petra ŠEVČÍKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | Veronika JANDOVÁ | TJ FAVORIT BRNO | |
4 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
5 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
5 | Tereza SÁSKOVÁ | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
6 | Nicole HARTYCHOVÁ | MITAS TREK | |
6 | Klára VERNEROVÁ | IVAR CS - AUTHOR TEAM |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
1 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
1 | Lukáš KUNT | GHOST Team | |
1 | Jiří PETRUŠ | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
2 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
3 | - - - | APACHE LOKO TRUTNOV | |
4 | Michal KOHOUT | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
4 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
5 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
5 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
5 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
5 | Vojtěch TOMAN | HR Racing Team České Budějovice | |
6 | Lukáš KOBES | Symbio+CE.Energy | |
6 | Jakub KŘIKAVA | AC SPARTA PRAHA | |
6 | Miroslav SVATEK | kola-bbm.cz | |
7 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
7 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
7 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
7 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
8 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
8 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
8 | Roman LEHKÝ | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
8 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
- - - | TJ KOVO PRAHA | ||
- - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | ||
- - - | SK PETŘÍN PLZEŇ |
Řazení: Závodník | ||
---|---|---|
Závodník | UCI ID | Oddíl |
- - - | TJ FAVORIT BRNO | |
- - - | 10047506338 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10048071968 | LAWI junior team |
- - - | 10047048115 | DUKLA PRAHA |
Vojtěch TOMAN | 10010980683 | Open Cycling Academy |
- - - | 10014216948 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10047181891 | DUKLA PRAHA |
Vojtěch KMÍNEK | 10048006694 | Club ciclista Padronés |
Vojtěch BŘEZNA | 10047919802 | |
- - - | 10047920206 | |
- - - | 10014389326 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10010894494 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10046714271 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Veronika JANDOVÁ | 10047256764 | FARTO - BTC WOMEN´S CYCLING TEAM |
- - - | 10047276265 | MORAVEC Team |
- - - | 10009745753 | |
- - - | 10010185384 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10014742566 | SK PETŘÍN PLZEŇ |
Tomáš MOŠNIČKA | 10011109312 | TM PARACYCLING TEAM |
- - - | 10015064080 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10047293645 | SKP DUHA Lanškroun |
Tomáš ČAPEK | 10010182556 | |
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ | 10015426519 | |
Tereza SÁSKOVÁ | 10048171392 | SUBTERRA SANTA CRUZ |
- - - | 10011016554 | ROUVY Specialized |
Tereza NEUMANOVÁ | 10010181849 | UAE Team ADQ |
- - - | 10048095412 | DUKLA PRAHA |
Tadeáš PÁV | 10047252118 | REXONIX KOVO PRAHA |
Štěpán STLOUKAL | 10023561785 | BIORACER CLUB |
Šimon VANÍČEK | 10010966943 | ATT Investments |
- - - | 10013668290 | LAWI junior team |
Šimon ADÁMEK | 10009178507 | |
- - - | 10047627788 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10047774302 | SK PETŘÍN PLZEŇ |
Samuel JIROUŠ | 10048206455 | SUBTERRA SANTA CRUZ |
Sabina DŽERENGOVÁ | 10047254845 | |
Roman LEHKÝ | 10008624694 | |
- - - | 10047955366 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10046605450 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10047487443 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10047235849 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
- - - | 10046675572 | |
Petra ŠEVČÍKOVÁ | 10015336791 | TEAM DUKLA PRAHA |
- - - | DUKLA PRAHA | |
- - - | 10047259895 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10046692144 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10046533308 | REXONIX KOVO PRAHA |
Petr KLABOUCH | 10048005785 | |
Petr KELEMEN | 10047170272 | Tudor Pro Cycling Team |
Pavel ŠUBRT | 10003008192 | AC SPARTA PRAHA |
Pavel GRUBER | 10009503758 | TUFO PARDUS Prostějov |
- - - | 10046630813 | DUKLA PRAHA |
Patrik NĚMEC | 10047242620 | Cyklo Bendl |
- - - | 10047218065 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
- - - | 10014211389 | Eleven Black.ET team |
- - - | 10010770923 | PUSKINAK.CZ |
- - - | 10047226755 | MADETA FITNESS/HAIBIKE |
Nicole HARTYCHOVÁ | 10047281622 | TEAM DUKLA PRAHA |
Nicolas PIETRULA | 10008988648 | CTW CYCLING |
- - - | 10047203719 | |
Natálie VALUCHOVÁ | 10015286372 | BIKE PRO RACING |
Miroslav SVATEK | 10010980784 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
- - - | CYKLOTEAM OSTROV | |
Miloslav KRÝDA | 10092745825 | Cyklo Bendl |
Milan ŠIMEK | 10023567950 | TJ FAVORIT BRNO |
Milan KABRHEL | 10015522610 | SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
Michal ROTTER | 10023561886 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10009499314 | PUSKINAK.CZ |
- - - | 10010901568 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10046506228 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Michal KOHOUT | 10009502748 | |
- - - | 10048006189 | MRX TEAM BOŘITOV |
- - - | 10047237566 | TJ FAVORIT BRNO |
Michael ZEŤÁK | 10010127588 | PSG Mechanix |
- - - | 10047574440 | DUKLA PRAHA |
Matyáš Jiří BREDLER | 10047256461 | |
- - - | 10010170129 | |
Matyáš BUŠEK | 10015528670 | |
Matouš MĚŠŤAN | 10047062966 | TUFO PARDUS Prostějov |
Matěj SYROVÁTKA | 10010967145 | |
Matěj STYBOR | 10016300529 | REXONIX KOVO PRAHA |
Matěj ŠTIBINGR | 10010747883 | SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
- - - | 10014211793 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
- - - | 10010173462 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10046810867 | DUKLA PRAHA |
Martin SPUDIL | 10010605720 | |
Martin ŠMÍDA | 10010770822 | TUFO PARDUS Prostějov |
- - - | 10013668492 | |
- - - | 10048170786 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Martin ČECHMAN | 10010166590 | ASO DUKLA BRNO |
Martin ČECH | 10023479842 | AC SPARTA PRAHA |
- - - | 10046711847 | Cyklo Bendl |
- - - | 10046720032 | |
Markéta HÁJKOVÁ | 10015335377 | BEPINK |
- - - | 10009500829 | |
Marek DOLNÍČEK | 10015528771 | TUFO PARDUS Prostějov |
Lukáš KOLAŘÍK | 10047299103 | TUFO PARDUS Prostějov |
Lukáš KOBES | 10008822435 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
- - - | 10009198917 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10047222816 | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Kristýna MRÁČKOVÁ | 10010176896 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10047768945 | |
Klára VERNEROVÁ | 10047781978 | |
Klára TICHÁČKOVÁ | 10009088375 | |
Kateřina NAVRÁTILOVÁ | 10046316167 | TJ Sigma Hranice, z.s. |
- - - | 10048207667 | CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
- - - | Maloja Pushbikers | |
Karel KUBA | 10016145026 | |
Karel ARLT | 10023478731 | |
Kamila JANŮ | 10023478327 | |
- - - | 10047255047 | |
Josef FIALA | 10015425812 | ČEZ Cyklo Team Tábor |
- - - | 10009338555 | TJ STADION LOUNY |
Jonáš BŘEZINA | 10009745551 | |
- - - | 10046369014 | TJ UNIČOV |
- - - | 10009974008 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10047222917 | TJ UNIČOV |
- - - | 10023528847 | |
- - - | 10009846086 | EX 23 SARONI factory team |
- - - | 10048006795 | |
- - - | 10046454694 | TJ FAVORIT BRNO |
Jaromír SKÁLA | 10009839117 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
- - - | 10009512044 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10015528872 | SK PETŘÍN PLZEŇ |
- - - | 10010894595 | |
- - - | 10015426014 | |
- - - | 10048199785 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Jan KAŠPAR | 10023567344 | ATT Investments |
- - - | 10048190893 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10010894292 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10009892465 | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. |
- - - | 10010946432 | |
- - - | 10047230593 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10015425711 | SC SAMOTIŠKY |
- - - | 10046645361 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10048208980 | IVT NÁCHOD |
- - - | 10046692649 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10010776882 | REXONIX KOVO PRAHA |
Jakub SCHIERL | 10016518070 | |
- - - | 10046602319 | |
Jakub PILEČEK | 10092747138 | ELECTRO ALAVESA-ZUIA |
Jakub OTRUBA | 10015093079 | ATT Investments |
- - - | 10014825624 | PROOFY cycling team |
Jakub KŘIKAVA | 10010605518 | kola-bbm.cz |
Jakub HRUBÝ | 10014825826 | KCL KOOPERATIVA - Svijany |
Jakub FRANK | 10047267070 | MS BIKE ACADEMY RACING |
- - - | 10046783585 | DUKLA PRAHA |
Jakub DUŘT | 10046812483 | |
Jakub BOUČEK | 10048200189 | ISRAEL CYCLING ACADEMY |
- - - | 10013667785 | Eleven Black.ET team |
- - - | 10046470256 | Cyklo Bendl |
Hana HEŘMANOVSKÁ | 10047762174 | Team Skyline - Cadence |
Filip STEHNO | 10015730754 | CYKLO - SKI klub Polička |
- - - | 10010602585 | BIKESPORT TEAM MOHELNICE |
Ema CETKOVSKÁ | 10015286271 | CYKLO TEAM KOLARNA |
Elizabeth UNGERMANOVÁ | 10010944008 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
- - - | 10048063985 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10015330731 | |
- - - | 10008624492 | LAWI junior team |
- - - | 10009163955 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10046429436 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10010186903 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
- - - | 10009769294 | TJ FAVORIT BRNO |
Denisa ŠVECOVÁ | 10046486828 | G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ |
- - - | 10009769496 | BIKE TEAM STUPNO |
Denis CHARALAMBIDIS | 10016144016 | TJ ČZU PRAHA |
David ZADÁK | 10011016049 | CYKLOTEAM OSTROV |
- - - | 10010894090 | TJ FAVORIT BRNO |
- - - | 10047243630 | MADETA FITNESS/HAIBIKE |
- - - | 10009511741 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10047261818 | |
- - - | 10010946230 | |
- - - | 10010946331 | |
David ANDRLE | 10023504090 | Israel - Premier Tech |
Daniela TRČKOVÁ | 10010778195 | RESTORE CYCLING |
Daniel RYBÍN | 10015528569 | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM |
Daniel POLANSKÝ | 10047208163 | |
- - - | 10014211288 | TJ STADION LOUNY |
Daniel MICHAL | 10046356583 | SKP DUHA Lanškroun |
- - - | 10046325059 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10047226856 | MADETA FITNESS/HAIBIKE |
- - - | 10009966732 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10047074282 | |
Daniel BABOR | 10015327903 | Caja Rural Seguros RGA |
- - - | 10046863916 | DUKLA PRAHA |
Celestýna SOUČKOVÁ | 10023478428 | ČEZ Cyklo Team Tábor |
- - - | 10010778094 | MERIDA BIKE RANCH TEAM |
- - - | 10009088274 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10015141377 | |
- - - | 10046456819 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Antonín KOSTIHA | 10046614241 | ARBÖ headstart On-Fahrrad |
- - - | 10047776423 | SK PETŘÍN PLZEŇ |
- - - | 10046585747 | DUKLA PRAHA |
- - - | 10010176795 | TEAM DUKLA PRAHA |
- - - | 10009515882 | CYKLO FRIEDE |
Alvin TOMÁŠEK | 10023479034 | |
- - - | 10008822637 | |
- - - | 10010127689 | NUTREND SPECIALIZED SKR RACING |
- - - | 10010777084 | Eleven Black.ET team |
- - - | 10047256663 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
- - - | 10047485322 | MS BIKE ACADEMY RACING |
Adam HOFMEISTER | 10048179880 |