Závod: Regionem Orlicka

  
StavVýsledky
NázevRegionem Orlicka
Odvětví
Silnice
Celkově
Etapa I
Etapa II
Etapa III
Etapa IV
Datum startu8.08.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon 
Fax 
Propozice18-06-14-08-27-20propozice_file2014.08.08_regionem_orlicka.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

09-09-14-14-40-28orlicko.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
3Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
9Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -TJ STADION LOUNY 
18Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -TEAM DUKLA PRAHA 
32Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
36- - -Klein Constantia 
38- - -EX 23 SARONI factory team 
39Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
45- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
47- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49- - -TEAM FORMAN CINELLI 
51- - -TEAM FORMAN CINELLI 
52- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
55- - -STEVENS Znojmo 
57- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
58- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
63- - -TJ FAVORIT BRNO 
64- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
67- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
68Daniel MAYERKC HLINSKO 
74- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
77- - -AC SPARTA PRAHA 
78Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
80Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
81- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
84- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
87- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
90- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
91Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
97- - -TJ SIGMA HRANICE 
99- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
100- - -EX 23 SARONI factory team 
101- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
110- - -TJ STADION LOUNY 
112- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Lukáš KUNTGHOST Team 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii Etapa IV
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
2Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -Klein Constantia 
11Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
16Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
37Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -TEAM FORMAN CINELLI 
40- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
42- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
44- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
53- - -STEVENS Znojmo 
55- - -TJ SIGMA HRANICE 
56- - -TJ FAVORIT BRNO 
57- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
58- - -TEAM FORMAN CINELLI 
63- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
65Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
66- - -TJ FAVORIT BRNO 
70- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
71- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
72- - -AC SPARTA PRAHA 
77- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
79Daniel MAYERKC HLINSKO 
80- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
86Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
89- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
91- - -TJ STADION LOUNY 
95- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
99Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
100- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
103- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
106- - -EX 23 SARONI factory team 
107- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Etapa III
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TJ STADION LOUNY 
4Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
9Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -Klein Constantia 
31Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
33Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
34- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -TEAM DUKLA PRAHA 
42- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
45- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47Daniel MAYERKC HLINSKO 
53- - -STEVENS Znojmo 
54- - -TEAM FORMAN CINELLI 
55- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
57- - -EX 23 SARONI factory team 
61Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
63- - -TJ FAVORIT BRNO 
66- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
67- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -TJ FAVORIT BRNO 
71- - -TEAM FORMAN CINELLI 
74Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
79- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
81- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
82- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
83- - -AC SPARTA PRAHA 
87Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
88- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
94- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
96- - -EX 23 SARONI factory team 
97- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
98- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
104- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
105- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
108- - -TJ STADION LOUNY 
109Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
113- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Etapa II
PořadíJménoOddílKategorie
5Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
40- - -TEAM DUKLA PRAHA 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
44- - -EX 23 SARONI factory team 
45Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
46- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -TJ SIGMA HRANICE 
56Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
57- - -PARDUS TUFO Prostějov 
58- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
59- - -AC SPARTA PRAHA 
60Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
61- - -TEAM FORMAN CINELLI 
62- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
66- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
69- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
71- - -TJ STADION LOUNY 
73- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
74- - -TEAM FORMAN CINELLI 
75Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
76- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
78Daniel MAYERKC HLINSKO 
85Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
86- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
88- - -Klein Constantia 
92- - -STEVENS Znojmo 
93- - -TJ STADION LOUNY 
94- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
96- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
103Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
105- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
110- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
111- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
112- - -EX 23 SARONI factory team 
114- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
115- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 Lukáš KUNTGHOST Team 
Výsledky v kategorii Etapa I
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
6Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -Klein Constantia 
15Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
17Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
28- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -TEAM DUKLA PRAHA 
40- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
47- - -STEVENS Znojmo 
48Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
49- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
53Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
58- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
61- - -TEAM FORMAN CINELLI 
66Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
69- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
71Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
73- - -TJ SIGMA HRANICE 
75Daniel MAYERKC HLINSKO 
76Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
78- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
79- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
80- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
81- - -PARDUS TUFO Prostějov 
82- - -AC SPARTA PRAHA 
83- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
84- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
85- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
86Lukáš KUNTGHOST Team 
87- - -EX 23 SARONI factory team 
91Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
94Jakub ŠULCSymbio+CE.Energy 
97- - -TJ FAVORIT BRNO 
99- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
102- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
104- - -EX 23 SARONI factory team 
106- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
107- - -TEAM FORMAN CINELLI 
109- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
116- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
117- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10014216948KOVO PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013662836TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10013668391PROFI SPORT CHEB
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009808704 
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048091671EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Michal SPUDIL10047568073SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010170129 
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10009808502Klein Constantia
Martin SPUDIL10010605720 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009500829 
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10009338454EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub ŠULC10009544578Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008822637 
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ