Závod: Turné 4 drah

  
StavVýsledky
NázevTurné 4 drah
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI Plzeň
JUNIOŘI Praha
KADETI Plzeň
KADETI Praha
MASTERS 2km Praha
MASTERS Plzeň
ŽÁCI STARŠÍ Plzeň
ŽÁCI STARŠÍ Praha
Datum startu8.07.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice18-06-14-15-33-03propozice_fileturn-4-drah-_2014_-3-.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

11-07-14-10-26-46V140709_Turne_4_drah-1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MASTERS Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Věra JEŽKOVÁTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
19Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
16Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -DUKLA PRAHA 
19Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
4Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
9Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
10Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
3Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
5Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
11Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii MASTERS 2km Praha
PořadíJménoOddílKategorie
 Michal GUSESPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
 Antonín MLÁTEKTJ KOVO PRAHA 
 Petr ŠORMTJ KOVO PRAHA 
 - - -BIKECLINIC JUNIOR TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046714271TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA