Závod: Rakolo Tour

  
StavVýsledky
NázevRakolo Tour
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI mladší
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu5.07.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailsubrt@rakolo.cz
Telefon 
Fax 
Propozice23-06-14-11-09-50propozice_file2014_07_06_rakolo_tour.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

31-10-14-15-04-52Kopie_-_V140705_Rakolo_Tour-2014.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
2Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
4- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
2Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁCI mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
2Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
11Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047263232KOVO PRAHA
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10013668492 
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047218065TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10008706742Vysočina Cycling
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10047293645SKP DUHA Lanškroun
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO