Závod: MČR dráha mládeže a Žen + Masters

  
StavVýsledky
NázevMČR dráha mládeže a Žen + Masters
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 3km celkové pořadí
Junioři - bodovací 24 km
Junioři - keirin finále
Junioři - scratch
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací družstev finále
JUNIORKY + ŽENY - bodovací 20km
Juniorky + Ženy - Keirin finále
JUNIORKY + ŽENY - scratch
Juniorky + Ženy - sprint celkově
Juniorky + Ženy - sprint družstev
Juniorky - 2km
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací 20 km
Kadeti - keirin finále
Kadeti - scratch
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - sprint družstev kvalifikace
Kadeti - stíhací družstev finále
Žáci - 500m
Žáci - bodovací 16 km
Žáci - scratch
Žáci - sprint celkově
Žáci - sprint družstev
žáci 2km
Žákyně + Kadetky - 500m
Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km
Žákyně + Kadetky - scratch
Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
Žákyně + kadetky - sprint družstev
Žákyně Kadetky 2km
Ženy + Juniorky - 500m
ŽENY - 3km
Datum startu14.07.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice02-07-14-13-28-42propozice_filerozpis-mr_schvlen.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii ŽENY - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -ASTANA WOMEN 
3Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY - bodovací 20km
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -ALLTRAINING.CZ 
6Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
 - - -ASTANA WOMEN 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
12Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ASTANA WOMEN 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací 24 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
19Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací družstev finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Junioři - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -PUSKINAK.CZ 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
6Miroslav SVATEKkola-bbm.cz 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Junioři - keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
7Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev kvalifikace
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SC SAMOTIŠKY 
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
1Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
7Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
7Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
12- - -SC SAMOTIŠKY 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací 20 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
4Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
7Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací družstev finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
5Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SC SAMOTIŠKY 
6Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
8Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
14Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
15Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SC SAMOTIŠKY 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -SC SAMOTIŠKY 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
8Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii žáci 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -Maloja Pushbikers 
7Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
15- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací 16 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
3Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
11Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii Žáci - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -Maloja Pushbikers 
10Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
15Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
16- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
1Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
1- - -Maloja Pushbikers 
2Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -CK BÍTOVSKÁ 
3Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
5- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
5- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3- - -CK BÍTOVSKÁ 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
7Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3- - -CK BÍTOVSKÁ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
7Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + kadetky - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -TJ DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ DUKLA BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -TJ DUKLA BRNO 
7Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Žákyně Kadetky 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
7Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
6Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Ženy + Juniorky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - Keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ DUKLA BRNO 
6Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014485215TJ DUKLA BRNO
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009732922TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009975826APACHE LOKO TRUTNOV
- - -10009500829 
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047226755MADETA FITNESS/HAIBIKE
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
- - -10014216948KOVO PRAHA