Závod: 11. ročník MJV Ostrava

  
StavVýsledky
Název11. ročník MJV Ostrava
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
kadeti
Kadetky
Muži
žáci starší
žákyně
ženy
Datum startu23.08.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailpavelvanekticha@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice15-07-14-16-09-46propozice_file2014.08.23_11.ronk_mjv_ostrava.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
3Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
4Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -MAX CURSOR 
7Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
8Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
11Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
17- - -KC HLINSKO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -MAX CURSOR 
20Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
21- - -BIKESTYLE.CZ 
22- - -TEAM FORMAN CINELLI 
23- - -TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ 
25Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
26Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
27Rostislav BROKEŠFORCE GO! Jeseník 
28Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
30- - -PUSKINAK.CZ 
31Emil HEKELEGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
33Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
34Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
36Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
37- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
38Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
40Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
41Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
43- - -TEAM DUKLA PRAHA 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45Adam PILČÍKSymbio+CE.Energy 
46- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
48Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
49- - -TEAM DUKLA PRAHA 
50Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
51- - -SportRaces-Isaac Team 
52Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žáci starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
13Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Jakub MALÝVRV TEAM 
15Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
17Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Matěj MALÝVRV TEAM 
21- - -HEAD BIKE Opava 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25- - -ACS DRAK VRBNO 
26Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
6David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
9Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -TEAM FORMAN CINELLI 
12Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -VRV TEAM 
20Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
21Michael ZEŤÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
22Vojtěch VOZNIČKAHEAD BIKE Opava 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -ACS DRAK VRBNO 
25- - -VRV TEAM 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -TJ UNIČOV 
40- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4- - -TJ UNIČOV 
6Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Michaela BOJKOVÁBIKE 2000 
9- - -BIKE 2000 
11Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TEAM FORMAN CINELLI 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
16- - -TJ SIGMA HRANICE 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
21Jan KRESTAAMENITY - EXTREM SPORT 
Výsledky v kategorii ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
4- - -IN - LIFE cycling team 
6Martina KUKULOVÁCYKLO TEAM KOLARNA 
7- - -TEAM LOUNY 
9Soňa JURKOVÁČSC Praha 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -BIKE 2000 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
- - -10046658293ACS DRAK VRBNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam PILČÍK10007594676Maloja - Rocky Mountain Team
- - -10048048427ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046693457BIKE 2000
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10016230508BIKE 2000
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241 
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047261818 
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10047234031BIKE 2000
- - -10015330731 
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Emil HEKELE10001515002ZEKOF TEAM
- - -10047203820ACS DRAK VRBNO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047277780HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
- - -10014825220PUSKINAK.CZ
- - -10047966682ACS DRAK VRBNO
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556ACS DRAK VRBNO
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046369014TJ UNIČOV
- - -10047211193Vysočina Cycling
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10013951109CK HOBBY Bohumín
- - -10010040591TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009846187 
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047277578BIKE 2000
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martina KUKULOVÁ10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10006629124MAX CURSOR
Matěj PRŮDEK10009544780GAPP System - Cabtech MTB Racing Team
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014352647SUPERIOR RIDERS
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michael ZEŤÁK10010127588EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047277679BIKE 2000
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10013543305TEAM FORMAN CINELLI
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278 
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010770923PUSKINAK.CZ
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
- - -10009386348 
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
- - -10012804283ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Petra KOZELSKÁ10011196915BIKE 2000
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10006117650CPV KRNOV
Rostislav BROKEŠ10013668189FORCE TEAM JESENÍK
- - -10011196814BIKE 2000
Soňa JURKOVÁ10005602136ČSC Praha
- - -10047775413CK FESO PETŘVALD
- - -10013060931CK FESO PETŘVALD
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza NEUMANOVÁ10010181849TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046562913MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047750757 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047293645SKP DUHA Lanškroun
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338252DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10012849955GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - - TJ FAVORIT BRNO