Závod: Turné 4 drah - 2. část

  
StavVýsledky
NázevTurné 4 drah - 2. část
Odvětví
Dráha
junioři 19.8.
Junioři 20.8.
Kadeti 19.8.
Kadeti 20.8.
žáci 19.8.
žáci 20.8.
žákyně kadetky 19.8.
žákyně, kadetky juniorky 20.8.
Datum startu19.08.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1407393834-propozice-turn-4-drah-2.-st.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

22-09-14-13-09-16výsledky_turne_4_drah_Pv-1d.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii žáci 20.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK BÍTOVSKÁ 
2Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
5Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
8Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
11Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
16Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii žáci 19.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
7Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
8Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
12Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
15Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii junioři 19.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři 20.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Kadeti 20.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
5Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti 19.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žákyně, kadetky juniorky 20.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
8Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
9Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii žákyně kadetky 19.8.
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009500829 
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047920206KOVO PRAHA
- - -10014216948KOVO PRAHA