Závod: Turné 4 drah - 2. část
| |
---|
Stav | Výsledky |
Název | Turné 4 drah - 2. část |
Třída | |
Odvětví | Dráhajunioři 19.8. Junioři 20.8. Kadeti 19.8. Kadeti 20.8. žáci 19.8. žáci 20.8. žákyně kadetky 19.8. žákyně, kadetky juniorky 20.8. |
Datum startu | 19.08.2014 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
E-mail | jaroslavamixova@seznam.cz |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | 1407393834-propozice-turn-4-drah-2.-st.doc (1.04.2015) |
Vysledkový servis
Upravit Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii žáci 20.8.
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
2 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
3 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
5 | Lukáš KOLAŘÍK | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
7 | Jan VONEŠ | TJ FAVORIT BRNO | |
8 | Jakub PILEČEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
9 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
10 | Petr VÁVRA | DUKLA PRAHA | |
11 | Filip ČERNÝ | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
12 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
13 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
14 | Daniel POLANSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
15 | Jan VONDRÁČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
16 | Daniel ŠILHAVÝ | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
Výsledky v kategorii žáci 19.8.
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
2 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
3 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
4 | Lukáš KOLAŘÍK | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | Jan VONEŠ | TJ FAVORIT BRNO | |
7 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
8 | Jakub PILEČEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
9 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
10 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
11 | Filip ČERNÝ | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
12 | Daniel POLANSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
13 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
14 | Petr VÁVRA | DUKLA PRAHA | |
15 | Daniel ŠILHAVÝ | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
16 | Jan VONDRÁČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
Výsledky v kategorii junioři 19.8.
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
7 | Jakub KŘIKAVA | AC SPARTA PRAHA | |
9 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
10 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
| - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
Výsledky v kategorii Junioři 20.8.
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
4 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
5 | Jakub KŘIKAVA | AC SPARTA PRAHA | |
6 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
9 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
10 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
Výsledky v kategorii Kadeti 20.8.
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
2 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
4 | Karel KUBA | CK Příbram - Fany GASTRO | |
5 | Tomáš ČAPEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
6 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
7 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
8 | Milan KABRHEL | TEAM DUKLA PRAHA | |
9 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
10 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
12 | Marek DOLNÍČEK | PARDUS TUFO Prostějov | |
13 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
Výsledky v kategorii Kadeti 19.8.
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Tomáš ČAPEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
2 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
3 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
5 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
6 | Karel KUBA | CK Příbram - Fany GASTRO | |
7 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | Marek DOLNÍČEK | PARDUS TUFO Prostějov | |
9 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
10 | Milan KABRHEL | TEAM DUKLA PRAHA | |
11 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
12 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
13 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
14 | - - - | BIKESPORT TEAM MOHELNICE | |
15 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
Výsledky v kategorii žákyně, kadetky juniorky 20.8.
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | BIKESPORT TEAM MOHELNICE | |
3 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
5 | Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
7 | Daniela TRČKOVÁ | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | |
8 | Dagmar HEJHALOVÁ | DUKLA PRAHA | |
9 | Sabina DŽERENGOVÁ | DUKLA PRAHA | |
Výsledky v kategorii žákyně kadetky 19.8.
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
3 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
4 | Daniela TRČKOVÁ | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | |
5 | Dagmar HEJHALOVÁ | DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
7 | Sabina DŽERENGOVÁ | DUKLA PRAHA | |