Závod: MCR a CP mládeže Prostějov

  
StavVýsledky
NázevMCR a CP mládeže Prostějov
Odvětví
Dráha
jun omn
jun ženy omn
JUNIOŘI bod
JUNIORKYbod
kad omn
KADETI dvojice
ŽÁCI bod
žáci omn
žákyně kadetky omn
Datum startu28.08.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@skcprostejov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice19-08-14-16-45-11propozice_filemr-p-mldee.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20-09-14-09-48-38V140830_omnium_Prostějov.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii žáci omn
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -Maloja Pushbikers 
4Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
11- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
16Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii ŽÁCI bod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
5Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
7Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii jun omn
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -BIKE 2000 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI bod
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -PUSKINAK.CZ 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii kad omn
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
19Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
20Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
9Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii žákyně kadetky omn
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKYbod
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii jun ženy omn
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ŠKEŘÍK10008972783TJ DUKLA BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.