Závod: MCR a CP mládeže Prostějov
| |
---|
Stav | Výsledky |
Název | MCR a CP mládeže Prostějov |
Třída | |
Odvětví | Dráhajun omn jun ženy omn JUNIOŘI bod JUNIORKYbod kad omn KADETI dvojice ŽÁCI bod žáci omn žákyně kadetky omn |
Datum startu | 28.08.2014 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
E-mail | info@skcprostejov.cz |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | 19-08-14-16-45-11propozice_filemr-p-mldee.pdf (1.04.2015) |
Vysledkový servis
Upravit Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii žáci omn
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
2 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
3 | - - - | Maloja Pushbikers | |
4 | Petr KELEMEN | DUKLA PRAHA | |
5 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
6 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
7 | Lukáš KOLAŘÍK | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
9 | Jakub PILEČEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
10 | Jan VONEŠ | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | MADETA FITNESS/HAIBIKE | |
12 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
13 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
14 | Daniel POLANSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
15 | Petr VÁVRA | DUKLA PRAHA | |
16 | Adam HOFMEISTER | Roman Kreuziger Cycling Academy | |
Výsledky v kategorii ŽÁCI bod
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | Maloja Pushbikers | |
2 | Antonín KOSTIHA | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
3 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
4 | Jakub BOUČEK | RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM | |
5 | Lukáš KOLAŘÍK | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | Petr KELEMEN | DUKLA PRAHA | |
7 | Jakub PILEČEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
8 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
9 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
10 | - - - | MADETA FITNESS/HAIBIKE | |
11 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
12 | Adam HOFMEISTER | Roman Kreuziger Cycling Academy | |
| - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
| Daniel POLANSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
| Petr VÁVRA | DUKLA PRAHA | |
| Jan VONEŠ | TJ FAVORIT BRNO | |
Výsledky v kategorii jun omn
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Michal KOHOUT | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
4 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
5 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
6 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
7 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
8 | - - - | BIKE 2000 | |
Výsledky v kategorii JUNIOŘI bod
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Michal KOHOUT | TEAM DUKLA PRAHA | |
1 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
Výsledky v kategorii kad omn
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Daniel BABOR | PARDUS TUFO Prostějov | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | Tomáš ČAPEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
4 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
5 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
6 | Martin ČECHMAN | ASO DUKLA BRNO | |
7 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | Petr KLABOUCH | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
9 | Daniel RYBÍN | TJ FAVORIT BRNO | |
10 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
11 | Karel KUBA | CK Příbram - Fany GASTRO | |
12 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
13 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
14 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | Milan KABRHEL | TEAM DUKLA PRAHA | |
16 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
17 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
18 | Marek DOLNÍČEK | PARDUS TUFO Prostějov | |
19 | Denis CHARALAMBIDIS | TJ KOVO PRAHA | |
20 | Matěj STYBOR | TJ KOVO PRAHA | |
21 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
Výsledky v kategorii KADETI dvojice
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Daniel BABOR | PARDUS TUFO Prostějov | |
1 | Tomáš ČAPEK | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
2 | Martin ČECHMAN | ASO DUKLA BRNO | |
2 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | Martin ŠMÍDA | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | Petr KLABOUCH | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
4 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
5 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
5 | Daniel RYBÍN | TJ FAVORIT BRNO | |
6 | Denis CHARALAMBIDIS | TJ KOVO PRAHA | |
6 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
7 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
7 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
8 | Marek DOLNÍČEK | PARDUS TUFO Prostějov | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
9 | Matěj STYBOR | TJ KOVO PRAHA | |
10 | Milan KABRHEL | TEAM DUKLA PRAHA | |
10 | Karel KUBA | CK Příbram - Fany GASTRO | |
Výsledky v kategorii žákyně kadetky omn
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Tereza NEUMANOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
4 | Kateřina KOHOUTKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
| Hana HEŘMANOVSKÁ | TJ UNIČOV | |
| Veronika JANDOVÁ | TJ FAVORIT BRNO | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
Výsledky v kategorii JUNIORKYbod
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Ema CETKOVSKÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
1 | Tereza NEUMANOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
2 | - - - | BIKESPORT TEAM MOHELNICE | |
3 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | Klára TICHÁČKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | Kateřina KOHOUTKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
5 | - - - | DUKLA PRAHA | |
5 | - - - | DUKLA PRAHA | |
Výsledky v kategorii jun ženy omn
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | BIKESPORT TEAM MOHELNICE | |
3 | Kristýna MRÁČKOVÁ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
4 | Klára TICHÁČKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
5 | - - - | DUKLA PRAHA | |