Závod: Velká cena LAWI Dobrovice

  
StavVýsledky
NázevVelká cena LAWI Dobrovice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY/ WOMEN
Datum startu6.09.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-08-14-21-24-29propozice_file2014.09.06_velk_cena_lawi.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10-09-14-12-16-06V140906_Dobrovice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY/ WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
3- - -ASTANA WOMEN 
4Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -IN - LIFE cycling team 
7Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
8Katarína KREJČÍKOVÁLOKOMOTIVA NYMBURK 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
7Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
12Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
21- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
22Jakub KOSINAENJOY RIDING TEAM 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
2Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -TJ UNIČOV 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
 Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
 Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
11- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
12Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
13- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
14David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Josef FIALACYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -Maloja Pushbikers 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
7Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
9Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
12David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
13Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
18Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
19- - -CK BÍTOVSKÁ 
20- - -DUKLA PRAHA 
21Jan ŠTYCHČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
22Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
23Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM LOUNY 
4Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Richard KOBRDUKLA PRAHA 
5Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
6Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
7Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
11Robert KOBRDUKLA PRAHA 
12Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
14Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
15Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
16Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047261818 
- - -10047229987ČEZ Cyklo Team Tábor
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
František PILEČEK10047297685CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425610 
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
Josef FIALA10015425812CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047255047 
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010967145 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046692144TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Samuel JIROUŠ10048206455ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220893CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10011016554ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047293645SKP DUHA Lanškroun
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047220388CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047220691CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM