Závod: Okruhy Jablonecka

  
StavVýsledky
NázevOkruhy Jablonecka
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY / WOMEN
Datum startu7.09.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-08-14-21-25-38propozice_file2014.09.07_okruhy-jbc.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10-09-14-12-10-15V140907_Jablonec_nad_Nisou.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -IN - LIFE cycling team 
5- - -ASTANA WOMEN 
6- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
8- - -TEAM LOUNY 
9- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
18Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
19Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -SKP DUHA Lanškroun 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub KOSINAENJOY RIDING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
7- - -TJ UNIČOV 
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
8Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
17Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
18- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
21Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
22- - -DUKLA PRAHA 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
25Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
27Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
14Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
15Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
16- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
4Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
6Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
7Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
8Robert KOBRDUKLA PRAHA 
9Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
10Richard KOBRDUKLA PRAHA 
11Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
12Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
13Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014749842TJ AŠ ML.BOLESLAV
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047261818 
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008624795AC SPARTA PRAHA
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10013667987TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10047255047 
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
Lenka JANOVSKÁ10047205537EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211793TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047203719 
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10006117650CPV KRNOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JIROUŠ10048206455ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10009301068DUKLA PRAHA
- - -10011016554ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047293645SKP DUHA Lanškroun
- - -10013668795TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Zdeněk MORÁVEK10014821681SUPERIOR RIDERS
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM