Závod: ČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov
Třída 
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
žákyně starší
ŽENY/ WOMEN
Datum startu27.09.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjara.krakovicova@caths.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-08-14-21-39-40propozice_file2014.09.27_cp-mladez-mem.e.cihlare_strahov.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

08-10-14-11-42-33Kopie_-_V140927_Praha-Strahov-čj.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii žákyně starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽENY/ WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
5- - -IN - LIFE cycling team 
6- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Milan KABRHELTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -PUSKINAK.CZ 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Jakub KŘIKAVAAC SPARTA PRAHA 
11Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
14Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22Jakub KOSINAENJOY RIDING TEAM 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
11David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
15Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
18Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
19- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
2Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -TEAM LOUNY 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Mathias VACEKCK Příbram - Fany GASTRO 
2Richard KOBRDUKLA PRAHA 
3Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
5Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
6Robert KOBRDUKLA PRAHA 
7Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
8Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
11David ČERVÍČEKDUKLA PRAHA 
12Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
13Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
14Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212409MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam ŠAFAŘÍK10047279905CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010777084Eleven Black.ET team
- - -10013384263TJ STADION LOUNY
Adéla SPUDILOVÁ10047253229SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10008822637 
Albert SOLAŘ10047249589 
- - -10047263232 
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10009515882TEAM LOUNY
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
- - -10046456819MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377 
- - -10009088274DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TELCO’M – ON CLIMA
- - -10009892566CK Příbram - Fany GASTRO
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010946331 
- - -10047261818 
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049CYKLOTEAM OSTROV
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008624492LAWI junior team
- - -10015330731 
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
- - -10010588340TEAM LOUNY
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Filip ČERNÝ10047277174AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10007503134CCC Team
- - -10013667785Eleven Black.ET team
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10046692649MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047214732SKP DUHA Lanškroun
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10048190893MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008723920ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047212308MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan RAJCHART10008820213GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
- - -10015426014 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595 
Jan STARÝ10047472184AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10047253128SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512044DUKLA PRAHA
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
- - -10003096304 
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047222917TJ UNIČOV
Jiří PETRUŠ10009338656Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
- - -10004771976 
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009338555TJ STADION LOUNY
- - -10008822334TJ STADION LOUNY
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
Josef KOLOC10047608893KCL KOOPERATIVA - Svijany
Karel KUBA10016145026 
- - - Maloja Pushbikers
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375 
- - -10047768945 
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015366396BIKE 2000
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10047222816CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK
Lucie HOCHMANN10006602246 
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009500829 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
- - -10009123034TJ STADION LOUNY
- - -10046720032DUKLA PRAHA
- - -10002279985 
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10009511943CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004572825 
- - -10007176869 
- - -10048170786CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
Matěj ŠTIBINGR10010747883 
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Mathias VACEK10047299507GAZPROM-RUSVELO
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670 
- - -10010170129 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
- - -10010174674ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748 
- - -10046506228CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10009499314PUSKINAK.CZ
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
- - -10014211389Eleven Black.ET team
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Pavel BITTNER10046718517DEVELOPMENT TEAM DSM
- - -10009808704 
- - -10046630813DUKLA PRAHA
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Pavel ŠUBRT10003008192AC SPARTA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Petr FIALA10009386550Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Petr HERMAN10001310288SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Petr KLABOUCH10048005785Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
- - -10009386348 
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047235849CK DACOM PHARMA KYJOV
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694 
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047627788DUKLA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507 
- - -10013668290LAWI junior team
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10013668694TJ STADION LOUNY
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849WOMEN Cycling Sport
Tomáš BUCHÁČEK10002058202 
Tomáš ČAPEK10010182556 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš KALOJÍROS10007650048CAT Trenčín
- - -10047293645SKP DUHA Lanškroun
Tomáš MEDEK10006914262Hello CTW
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10046584030 
- - -10014211591MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10009745753 
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10046637075CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206 
Vojtěch BŘEZNA10047919802LAWI junior team
- - -10004627587 
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - -10048071968LAWI junior team
- - -10009722515Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team