Závod: ČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov

  
StavVýsledky
NázevČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov
Odvětví
Silnice
ELITE
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
starší zákyne
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY/ WOMEN
Datum startu28.09.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjara.krakovicova@caths.cz
Telefon 
Fax 
Propozice18-09-14-20-17-27propozice_file2014.09.27_cp-mladez-mem.e.cihlare_strahov.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

30-09-14-12-35-33Kopie_-_V140928_Praha-Strahov-MEC-3.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -Bikonur Cycling Team 
6Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
7Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
8Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -Vysočina Cycling 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
14Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -FAVORIT RACING 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Jiří KALACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 Tomáš MEDEKCT WEBER 
 Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
 - - -LAWI Stars - GIANT 
 Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY/ WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ČSC Praha 
5Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
6- - -IN - LIFE cycling team 
7- - -TEAM LOUNY 
8Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
19Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii starší zákyne
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
3Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -EX 23 SARONI factory team 
19Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -STEVENS Znojmo 
22- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
26- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ENJOY RIDING TEAM 
 Zdeněk MORÁVEKGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
8Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
12Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
13Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
20Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY/ JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Barbora PRŮDKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Richard KOBRDUKLA PRAHA 
3David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
5Robert KOBRDUKLA PRAHA 
6Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
7Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
9Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
10Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
11Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
12Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
13Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
14David ČERVÍČEKDUKLA PRAHA 
17Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
21Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10046480259TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047256663TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777084ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008822637 
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10009494866TJ FAVORIT BRNO
- - -10047776423SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10014391750STEVENS Znojmo
- - -10013667785ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014216847TJ FAVORIT BRNO
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10014825624ZPcyklo PROOFY Corratec team
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047230593TJ FAVORIT BRNO
- - -10009892465TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10048199785TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10047253128SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846086EX 23 SARONI factory team
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10009974008TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048207667CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047768945CK BÍTOVSKÁ
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009512145TJ FAVORIT BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10009198917TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047276972EX 23 SARONI factory team
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047237566TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola BAJGEROVÁ10009748278ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10009335121BEPINK
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
- - -10014211389ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10012562187SportRaces Isaac Team
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046605450TJ FAVORIT BRNO
- - -10047955366MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013668290KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015214937ALLTRAINING.CZ
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046584030CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014742566SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10014389326TJ FAVORIT BRNO
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch TOMAN10010980683HR Racing Team České Budějovice
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM