Závod: VÝŠKOVSKÉ KRITÉRIUM

  
StavVýsledky
NázevVÝŠKOVSKÉ KRITÉRIUM
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI mladší
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu24.05.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konáníLOUNY
KrajČSC
PořadatelTJ STADION LOUNY
Adresa pořadateleK VELODROMU 1592, LOUNY
PSČ440 01
Kontaktní osobaCHROBÁK
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

26-05-15-15-06-29V150524-Viskov.xls (12.06.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
6- - -ALLTRAINING.CZ 
7Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TEAM LOUNY 
10Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -Maloja Pushbikers 
4Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -SC SAMOTIŠKY 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
19Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
20Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
21Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -HNÍZDIL TEAM 
 Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
5Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
6Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
3Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
4Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
8Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
9Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
10Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
11David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
12- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
13Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
14Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
16Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
17Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
18Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
19René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
29- - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -HNÍZDIL TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
3Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
5Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
6Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7Richard KOBRDUKLA PRAHA 
8Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Robert KOBRDUKLA PRAHA 
10Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
11Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Fabian LOCHSCHMIDTTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
13Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
14David ČERVÍČEKDUKLA PRAHA 
15Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
6Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam