Závod: ČASOVKA DO VRCHU

  
StavVýsledky
NázevČASOVKA DO VRCHU
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI mladší
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu23.05.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konáníLOUNY
KrajČSC
PořadatelTJ STADION LOUNY
Adresa pořadateleK VELODROMU 1592, LOUNY
PSČ440 01
Kontaktní osobaCHROBÁK
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150523-Konetopy.xls (12.06.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2- - -SC SAMOTIŠKY 
3Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -ELKOV AUTHOR junior team 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -DUKLA PRAHA 
21Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
25Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
26Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
27Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
28Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
29- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -ASO DUKLA BRNO 
33- - -TJ KOVO PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
19- - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
8David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
9David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
14Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
16Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
18Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
19- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
23- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
24Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
25Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29- - -HNÍZDIL TEAM 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
2- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
2Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
3Richard KOBRDUKLA PRAHA 
4Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
5Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Robert KOBRDUKLA PRAHA 
8Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
9Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
11Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13David ČERVÍČEKDUKLA PRAHA 
14Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
17Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Magdalena MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
5Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
6Zuzana KADLECOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
10Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
11Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
13Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam