Závod: KYJOVSKÉ SLOVÁCKO

  
StavVýsledky
NázevKYJOVSKÉ SLOVÁCKO
Odvětví
Silnice
ELITE
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY / WOMEN
Datum startu19.04.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konáníKyjov
KrajČSC
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLIDICKÁ 1060, KYJOV
PSČ697 01
Kontaktní osobaHUŠEK
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20-04-15-08-49-08V150419-Kyjov.xls (12.06.2015)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš MEDEKCT WEBER 
3Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
4Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
8- - -  
9- - -  
10- - -FORCE GO! Jeseník 
11- - -LAWI Stars - GIANT 
12Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
13Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
14- - -TEAM FORMAN CINELLI 
15Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -  
18Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
19- - -TEAM FORMAN CINELLI 
20- - -TEAM FORMAN CINELLI 
21- - -  
22Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
23Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24- - -  
25- - -Vysočina Cycling 
26Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
27- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov 
30- - -SportRaces-Isaac Team 
31- - -TEAM FORMAN CINELLI 
32Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -  
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
 Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -  
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -MAX CURSOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -IN - LIFE cycling team 
 - - -  
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -IN - LIFE cycling team 
5Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
6- - -Cyklotrénink - František Trkal 
7Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
8Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -OPLT CYCLING 
10Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
11Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
12- - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -  
3Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
4Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
5- - -BMX SPARTAK JIHLAVA 
6Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
7- - -  
8- - -  
9Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -  
16Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
20- - -  
21Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
22- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23- - -  
24Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK BAGBIKE 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
 Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 František VINKLÁREK4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
6Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -Maloja Pushbikers 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -  
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -  
16Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
17Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -SC SAMOTIŠKY 
20Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
21- - -  
22- - -  
23- - -  
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -DUKLA PRAHA 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -  
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
 - - -  
 - - -  
 - - -  
 - - -  
 Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -  
 - - -SK BAGBIKE 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -HEAD BIKE Opava 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -  
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 - - -  
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
 - - -Vysočina Cycling 
 Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
 Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -  
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tomáš SVÍZELA4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -  
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -  
 - - -  
 - - -  
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
6Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -  
8Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -  
14- - -TJ UNIČOV 
15- - -  
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -  
 - - -SK BAGBIKE 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -  
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -  
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
10Lukáš KUNTGHOST Team 
11Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -  
17- - -BIKE 2000 
18- - -  
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -  
21Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -TEAM FORMAN CINELLI 
24- - -  
25- - -  
26Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
27- - -  
28- - -  
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -  
33- - -  
34- - -  
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -TJ KOVO PRAHA 
39- - -TJ KOVO PRAHA 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -  
 Marek BARTŮNĚKETHIC SPORT 
 - - -  
 - - -  
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -  
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -  
 - - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -  
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
7- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -FORCE GO! Jeseník 
 - - -Cyklo Bendl 
 Libuše PRCHALOVÁ4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Richard KOBRDUKLA PRAHA 
5Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
7Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
7Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Robert KOBRDUKLA PRAHA 
10- - -FORCE GO! Jeseník 
11Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
14Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -  
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
21Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
22Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23Tomáš CHOVANEC4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
24Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
25Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
27David FIÁLEKACS DRAK VRBNO 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam