Závod: KYJOVSKÉ SLOVÁCKO

  
StavVýsledky
NázevKYJOVSKÉ SLOVÁCKO
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY / WOMEN
Datum startu18.04.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konáníKyjov
KrajČSC
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLIDICKÁ 1060, KYJOV
PSČ697 01
Kontaktní osobaHUŠEK
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20-04-15-08-24-12V150418-Kyjov-mladez-1.xls (12.06.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2- - -  
3- - -  
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
7- - -IN - LIFE cycling team 
8- - -  
9Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
10- - -CYCLING BRNO 
11Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
13- - -  
14- - -  
15Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
16Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
 Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -SC SAMOTIŠKY 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -  
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
9Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
10Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -  
13Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -  
16Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
18Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
19Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
26Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -DUKLA PRAHA 
29- - -  
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -  
33- - -  
35- - -ASO DUKLA BRNO 
36Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
37- - -  
38- - -  
39- - -  
40- - -  
41- - -  
42David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
43- - -  
44- - -  
45Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
46- - -  
47- - -ELKOV AUTHOR junior team 
48- - -  
49Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
50- - -  
51- - -Vysočina Cycling 
52Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -  
 Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -  
 - - -  
 - - -  
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -  
 - - -  
 - - -  
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -Maloja Pushbikers 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -  
 - - -  
 - - -  
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -  
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -  
7- - -  
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -  
11Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -  
14- - -  
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -  
 Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -  
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
5Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
6Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
7Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Lukáš KUNTGHOST Team 
9- - -  
10- - -  
11- - -  
12Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
13- - -  
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -  
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -  
22- - -  
23- - -  
24- - -  
25- - -AC SPARTA PRAHA 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -  
28Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -  
30- - -  
31- - -TEAM FORMAN CINELLI 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -  
34- - -  
35- - -  
36- - -  
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
39- - -  
40- - -  
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44- - -  
45- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
48Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
49- - -TJ KOVO PRAHA 
50- - -  
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -  
 Marek BARTŮNĚKETHIC SPORT 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -  
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -  
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
3- - -  
4- - -  
5Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -  
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
3Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
4- - -  
5Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -  
7- - -  
8- - -  
9Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
11Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
17Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
18- - -  
19- - -  
20Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
21René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -  
23Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
24- - -  
25- - -ACS DRAK VRBNO 
26- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27- - -  
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
30- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
31Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
32Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
33- - -  
 Adam ŠAFAŘÍKCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2Richard KOBRDUKLA PRAHA 
3Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
5Robert KOBRDUKLA PRAHA 
6Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
7Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -FORCE GO! Jeseník 
14- - -  
15Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
16Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -  
18- - -  
19Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -  
21David FIÁLEKACS DRAK VRBNO 
22Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -  
6Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
7Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam