Závod: ZBRASLAVSKÉ OKRUHY

  
StavVýsledky
NázevZBRASLAVSKÉ OKRUHY
Odvětví
Silnice
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY / WOMEN
Datum startu12.04.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konáníBRNO
KrajČSC
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadateleKŘIŽKOVSKÉHO 22, BRNO
PSČ603 67
Kontaktní osobaVALENTA
E-mail 
Telefon420 543 212 553
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-04-15-20-45-29V150412-Zbraslav-u-Brna.xls (12.06.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -IN - LIFE cycling team 
4Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
5Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
6Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
9Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
10Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11- - -CYCLING BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
3David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SC SAMOTIŠKY 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
14Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
15Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
21Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
30Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
31Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
32Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
34- - -DUKLA PRAHA 
35David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
36Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -TJ SIGMA HRANICE 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
41- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -Bike Freaks Holice 
 Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 Matěj MALÝVRV TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -VRV TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Magdalena MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
4Michaela BOJKOVÁBIKE 2000 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
6Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
7Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
9- - -Cyklo Bendl 
10Libuše PRCHALOVÁ4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
11Pavlína PLCHOVÁFORCE GO! Jeseník 
12Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
13- - -MORAVEC Team 
14Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
15Kateřina DUBSKÁHEAD BIKE Opava 
16Veronika MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
17Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
 Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
9Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
11Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -CYKLOTEAM OSTROV 
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -BIKE 2000 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2Jakub MALÝVRV TEAM 
3Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
11René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Tomáš TLAMKANUTREND SPECIALIZED RACING 
15Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
16David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
17Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
18- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
19Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
20Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
21Jakub LETEVTUFO CZ OTROKOVICE 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
24František VINKLÁREK4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
26Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -CK FESO PETŘVALD 
30- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
31- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
32- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
33Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
 Adam ŠAFAŘÍKCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
2Richard KOBRDUKLA PRAHA 
3Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
5Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6Robert KOBRDUKLA PRAHA 
7Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
9Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
10Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
12Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
13Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -CK FESO PETŘVALD 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Marek LETEVTUFO CZ OTROKOVICE 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
21Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
22Tomáš CHOVANEC4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
23Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
24Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam