Závod: SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY

  
StavVýsledky
NázevSOBĚSLAVSKÉ OKRUHY
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY A ŽENY / JUNIORS FEMINI AND WOMEN
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI MLADŠÍ A ŽÁKYNĚ MLADŠÍ / MINIME AND MINIME FEMINI
ŽÁCI STARŠÍ / MINIME
Datum startu11.04.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek1.06.2015
Místo konáníSOBĚSLAV
KrajČSC
PořadatelCYKLO ŠVEC SOBĚSLAV
Adresa pořadateleSÍDL. MÍRU 504/III
PSČ392 01
Kontaktní osobaŠVEC
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

11-04-15-21-43-24V150411-Sobeslav.xls (12.06.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš MEDEKCT WEBER 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
4Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
13- - -PUSKINAK.CZ 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -LAWI Stars - GIANT 
16Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
19Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
20Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
21Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -  
24Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
25Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
26Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
29Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
31Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
32Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34- - -CYKLOTRENINK.COM 
35Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
36Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
37Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
38Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
39Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
40Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -  
 Lukáš MITASCT WEBER 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -Symbio+CE.Energy 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin ZEITHAMMERČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY / JUNIORS FEMINI AND WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -BEPINK 
4Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -IN - LIFE cycling team 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -ASTANA WOMEN 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
15Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
16Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
17Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
20Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
 - - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Anna PODSKALSKÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7- - -SC SAMOTIŠKY 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
20Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
21- - -Maloja Pushbikers 
22Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24Vojtěch SEDLÁČEKCC ETUPES 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -DUKLA PRAHA 
27Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
 Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Matěj BEDRNÍKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ A ŽÁKYNĚ MLADŠÍ / MINIME AND MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
7Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
8Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Richard KOBRDUKLA PRAHA 
12Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
13Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
14- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
15Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
16Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
17Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
18- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
21Robert KOBRDUKLA PRAHA 
22David ČERVÍČEKDUKLA PRAHA 
23- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
25Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Jana RICHTEROVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
28Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
29Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
30Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
31Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
32Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
33Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
34- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
3Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
8Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
6Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
8Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
11Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
15David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
16Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
20René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
23Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
24Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
26Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
28Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
29- - -DUKLA PRAHA 
 - - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
 Adam ŠAFAŘÍKCK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam