Závod: VELKÁ CENA FANY GASTROSERVIS

  
StavVýsledky
NázevVELKÁ CENA FANY GASTROSERVIS
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu5.04.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konáníKAMÝK NAD VLTAVOU
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM
PSČ261 01
Kontaktní osobaWIMMER
E-mail 
Telefon420 318 625 474
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

06-04-15-22-14-01V150405-Pribram.xls (12.06.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
2Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
3Tomáš MEDEKCT WEBER 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
6Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
7Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -  
11Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -  
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
16Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
17Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov 
19- - -Klein Constantia 
20Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
21Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
22Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
28Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Lukáš MITASCT WEBER 
31Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
32Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
33- - -  
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
 Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -GIANT Trans Brdy Team 
 - - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
 - - -  
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -LAWI Stars - GIANT 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
 Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -OPLT CYCLING 
4- - -IN - LIFE cycling team 
5Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
6Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
10Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
11- - -TEAM LOUNY 
12Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
13- - -TJ UNIČOV 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2- - -  
3Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
10Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16- - -  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
6Lukáš KUNTGHOST Team 
7- - -  
8- - -  
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
12Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
13Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -  
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -VRV TEAM 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -  
25- - -  
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
29- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -  
32- - -  
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -PUSKINAK.CZ 
35- - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
36David BÁRTEKKROSS Bike Ranch team 
37- - -  
38- - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
 Jan HLAVATÝBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
 Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -  
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -Maloja Pushbikers 
5Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -SC SAMOTIŠKY 
10Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -  
14Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -DUKLA PRAHA 
17Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
19Matěj MALÝVRV TEAM 
20Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -  
23- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28Josef KUNÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
30Vojtěch SEDLÁČEKCC ETUPES 
31Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
32Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
33Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -VRV TEAM 
36- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
39- - -DUKLA PRAHA 
40- - -TJ STADION LOUNY 
41- - -  
42- - -  
43- - -ASO DUKLA BRNO 
44Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
45Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -  
47- - -ELKOV AUTHOR junior team 
48- - -TJ SIGMA HRANICE 
49Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
50- - -ELKOV AUTHOR junior team 
51- - -TJ SIGMA HRANICE 
52- - -TJ KOVO PRAHA 
 Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -  
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
 Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
5Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
6Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
7David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
9Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
11Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -  
13Josef ČEKALRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
14Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
16Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
19Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
20Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
21Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
24Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
25René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27Richard KOBRDUKLA PRAHA 
28Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
29Robert KOBRDUKLA PRAHA 
30Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
33Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam